Trwa ładowanie...
hasło
23-04-2010 13:47

Pierwsza polska książka na iPhone’a

Pierwsza polska książka na iPhone’aŹródło: Inne
d38fjmv

Hasło niepoprawne Niżeja Podpisanego to pierwsza polska książka dostępna na iPhone’a. Książkę można ściągnąć za darmo - jest to promocyjna edycja, specjalnie przygotowana dla użytkowników iPhone’ów.

Publikacja znajduje się w zasobach Feedbooks.com, i jest to jedyna jak dotąd znajdująca się tu publikacja po polsku. Dostępna jest również angielska wersja książki, pod tytułem Password Incorrect.

Pierwsza polska książka na iPhone’a to inicjatywa wydawnictwa Indigo, specjalizującego się w literaturze ery Internetu. Wydawnictwo popularyzuje czytelnictwo e-booków, a iPhone, jak żadne inne dostępne na rynku urządzenie, doskonale nadaje się do przeglądania i czytania nawet bardzo długich tekstów. Jego duży, trzyipółcalowy dotykowy ekran i niezwykle przyjazny sposób nawigacji pozwolą odkryć na nowo przyjemność, jaką daje czytanie książek.

d38fjmv

Hasło niepoprawne to dwadzieścia pięć krótkich, czasem zabawnych, czasem złośliwych opowiadań, będących spojrzeniem z dystansu na absurdy współczesności: zmaganiem się z coraz bardziej skomplikowanymi urządzeniami, gonitwą za nowinkami technicznymi, pułapkami nowoczesnego stylu życia, nikomu niepotrzebnymi wynalazkami i niewyobrażalnym tempem, w jakim dezaktualizują się otaczające nas rzeczy i wartości.

Jak ściągnąć książkę na iPhone’a? Najpierw trzeba wejść do iTunes i ściągnąć z App Store aplikację Stanza. Do 18 października dostępna jest darmowa wersja Stanzy. Po jej załadowaniu na iPhone’a należy wejść do bilbioteki Online Catalog, a następnie do katalogu Free Books by Feedbooks, gdzie znajduje się kilkadziesiąt tysięcy darmowych książek. W pasku wyszukiwania należy wpisać książkę po tytule lub nazwisku i kliknąć przycisk download.

d38fjmv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38fjmv