Trwa ładowanie...
02-04-2015 14:17

Pierwsza księga ''Kronik Podziemia'' już w sprzedaży!

"Gregor i Niedokończona Przepowiednia", czyli pierwszy tom „Kronik Podziemia”, autorstwa Suzanne Collins, która ma na koncie m.in. „Igrzyska Śmierci”, jest już do nabycia w księgarniach!

Pierwsza księga ''Kronik Podziemia'' już w sprzedaży!Źródło:
d24dr7a
d24dr7a

"Gregor i Niedokończona Przepowiednia" , czyli pierwszy tom „Kronik Podziemia”, autorstwa Suzanne Collins , która ma na koncie m.in. „Igrzyska Śmierci”, jest już do nabycia w księgarniach!

Jedenastoletni Gregor i jego maleńka siostra Botka spadają przez kratkę wentylacyjną nowojorskiego mieszkania wprost do ponurego Podziemia. Ludzie żyją tam we względnej zgodzie z olbrzymimi nietoperzami i innymi zwierzętami. Kruchy pokój między nimi jest jednak zagrożony.

Czy chłopiec okaże się wojownikiem z Niedokończonej Przepowiedni i uratuje Podziemie przed zagładą?

Przepowiednia ekscentrycznego naukowca i wizjonera Bartholomew Sandwicha, który przed wiekami sprowadził ludzi do podziemnego królestwa, zapowiada wojnę i wkrótce ma się dopełnić… Gregor i Botka trafiają do Podziemia w przeddzień inwazji zębaczy. Chłopiec musi zdecydować, czy podejmie rolę wojownika, poddając się temu, co przeznaczone… Gdy dowiaduje się, że jego zaginiony przed kilkoma laty ojciec żyje, nie waha się ani chwili. Staje na czele wyprawy, która na zawsze odmieni życie jego i wszystkich mieszkańców krainy. W fantastycznej, mrocznej scenerii ludzie i ich sprzymierzeńcy podejmują wyzwanie… Czy im się uda?

Przeczytaj fragment książki na www.kronikipodziemia.pl

Gregor i Niedokończona Przepowiednia łączy w sobie wszystko, co najlepsze w fantasy i literaturze przygodowej. Suzanne Collins w mistrzowski sposób buduje napięcie wokół historii, rozśmiesza lub wzrusza do łez, zaskakuje nagłymi zwrotami akcji, powoli odkrywa kolejne elementy łamigłówki. Przede wszystkim jednak do samego końca nie pozwala myśleć: „Wiem, jak to się skończy”. Jej debiut literacki to również ujmująca historia o dojrzewaniu, przyjaźni i poświęceniu.

Seria „Kroniki Podziemia” została przetłumaczona na 21 języków. Przez wiele tygodni utrzymywała się na liście bestsellerów „New York Timesa”, zyskując fantastyczne recenzje zarówno krytyków, jak i czytelników.

d24dr7a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d24dr7a