Trwa ładowanie...
d1rrats

Pamiętniki Tony'ego Blaira ukażą się we wrześniu

d1rrats
d1rrats

Pamiętniki byłego brytyjskiego premiera Tony'ego Blaira ukażą się we wrześniu - poinformowała w czwartek grupa wydawnicza Random House.

Blair objął kierownictwo brytyjskiego rządu w 1997 jako przywódca Partii Pracy i ustąpił w 10 lat później. W wydanym oświadczeniu zadeklarował, iż jego celem było przedstawienie zarówno ludzkich, jak i politycznych wymiarów życia premiera.

Prezes Random House Gail Rebuck powiedział, że książka Tony Blair: podróż jest przystępna, otwarta, szczera i napisana zrozumiałym stylem.
- Jako relacja o naturze i wykorzystywaniu władzy będzie miała krąg czytelników wychodzący daleko poza sferę polityki, obejmujący wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć wyzwanie przywództwa w dzisiejszym świecie - zaznaczył Rebuck.

Warunki finansowe umowy, o której zawarciu poinformowano po raz pierwszy w 2007 roku, nie zostały ujawnione.

Książka ukaże się w Wielkiej Brytanii w wersji z twardą okładką pod firmą wydawnictwa Hutchinson w cenie 25 funtów. Będzie także dostępna w wersji elektronicznej i dźwiękowej, czytanej przez samego Blaira. Jednocześnie w USA wyda ją Knopf, a w Kanadzie Knopf Canada. Są to wszystko filie Random House.

d1rrats
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rrats