Trwa ładowanie...
08-12-2016 11:50

Oficjalne nowości ze świata Minecraft

Szykuje się nie lada gratka dla fanów gry Minecraft. Wydawnictwo Egmont przygotowało aż trzy nowości, pełne wskazówek i pomysłów dla budowniczych. Do wyboru oficjalne książki Minecraft: Księga sekretów ocalałych, Rocznik 2017, Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród.Odpowiedzią na szaleństwo i modę związanej z grą jest wydanie ekskluzywnej księgi Minecraft. Blokopedia, pełnej wyczerpujących informacji na temat poszczególnych bloków i sposobów ich wykorzystania.

Oficjalne nowości ze świata MinecraftŹródło: Egmont
d1if08l
d1if08l

Szykuje się nie lada gratka dla fanów gry Minecraft. Wydawnictwo Egmont przygotowało aż trzy nowości, pełne wskazówek i pomysłów dla budowniczych. Do wyboru oficjalne książki Minecraft: Księga sekretów ocalałych , Rocznik 2017, Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród . Odpowiedzią na szaleństwo i modę związanej z grą jest wydanie ekskluzywnej księgi Minecraft. Blokopedia , pełnej wyczerpujących informacji na temat poszczególnych bloków i sposobów ich wykorzystania.

Książki zawierają wspaniałe materiały ilustracyjne, diagramy, wykresy i przydatne fakty, dzięki którym krok po kroku można zbudować nie tylko zamek z przyległymi miasteczkami, ale i śmiertelne pułapki i ciemne lochy. W książkach znajdują się wskazówki dotyczące przetrwania w niebezpiecznych wymiarach świata Minecraft i porady dotyczących społeczności Minecraft. To wszystko znajdzie się w najnowszych książkach, stworzonych z myślą o fanach.

Premierowe pozycje książkowe z pewnością ułatwią funkcjonowanie w świecie Minecrafta - jednej z najpopularniejszych gier naszych czasów. Nie ma rzeczy, której nie można zbudować, ale od czego zacząć, mając tak wiele możliwości? I jak dorównać najlepszym specjalistom w tej dziedzinie? Czytanie nigdy nie było tak ekscytujące!

Minecraft. Księga sekretów ocalałych

Autor: Mojang

d1if08l

Ilustrator: Mojang

Oprawa: twarda

Objętość: 112 stron

Format: 164x111

Cena: 24,99 zł

Grupa docelowa: 13-16 lat

Premiera: 6 lipca 2016 r.

Almanach zawiera zebraną wiedzę tych, którzy przetrwali – podziemnej grupy ekspertów świata Minecraft. Dzieło spisane przez tajemniczego Wodza zawiera wszystkie najprzebieglejsze plany i strategie oraz najbardziej pomysłowe wynalazki. Z książki można dowiedzieć się, jaką bazę najlepiej wybudować, jak ją zaopatrzyć i jak bronić przy pomocy najwymyślniejszych zabezpieczeń. Na poszczególnych stronach czytelnik pozna tajniki, które pozwolą wyśledzić, osaczyć i zniszczyć wroga. Dodatkowo gracz znajdzie tu mało znane wskazówki dotyczące przetrwania w niebezpiecznych wymiarach świata Minecraft.

d1if08l

Wiedza zawarta w almanachu może być szansą na przetrwanie i co najważniejsze ułatwi funkcjonowanie w świecie Minecraft.

Minecraft. Rocznik 2017

Autor: Mojang

Ilustrator: Mojang

Oprawa: twarda

Objętość: 72 strony

Format: 216x285 mm

Cena: 29,99 zł

Grupa docelowa: 13-16 lat

Premiera: 5 września 2016

W Minecraft. Rocznik 2017 zawarto informacje z kilku różnych dziedzin związanych z Minecraftem. Niektóre jego części pozwolą czytelnikom podszlifować umiejętność gry, inne mają na celu zainspirowanie do tworzenia niezwykłych konstrukcji. W książce przedstawiono także mnóstwo ciekawostek i nowinek dotyczących wspaniałej społeczności minecraftowców. Lektura tej pozycji na pewno sprawi wszystkim wiele radości.

d1if08l

Minecraft.*Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gród*

Autor: Mojang

Ilustrator: Mojang

Oprawa: twarda

Objętość: 80 stron

Format: 230x275 mm

Cena: 39,99 zł

Grupa docelowa: 13-16 lat

Premiera: 26 października 2016

Minecraft. Konstrukcje przestrzenne. Średniowieczny gródto pełen wskazówek, planów i schematów przewodnik po średniowiecznej architekturze w świecie Minecraft. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań konstrukcyjnych i szczegółowym instrukcjom można stworzyć setki niepowtarzalnych fortyfikacji, dokładnie zaprojektować i wznieść swoją niezdobytą twierdzę.

d1if08l

Minecraft.* Blokopedia*

Autor: Mojang

Ilustrator: Mojang

Oprawa: twarda

Objętość: 320 stron

Format: 230x275 mm

Cena: 99,99 zł

Grupa docelowa: 8-12 lat

Premiera: 19 października 2015

312 stron wiedzy o Minecrafcie! Ponad 100 tipsów i trików, jak grać dalej i odkrywać więcej!

Świat Minecrafta składa się wyłącznie z bloków. Z niektórych można budować, inne pomagają utrzymać się przy życiu. Każdy blok otwiera nowe możliwości i stanowi zapowiedź niezwykłych przygód. Ilustrowana Blokopedia Minecrafta pełna jest wyczerpujących informacji na temat poszczególnych bloków i sposobów ich wykorzystania - od podstawowych roślin i rud aż po stoły warsztatowe i kamień.

d1if08l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1if08l