Trwa ładowanie...
ycipk-1aew9d

Odnajdź źródło supermocy w świecie książek Marvela

W grudniu br. Wydawnictwo Egmont przygotowało wielką gratkę dla wszystkich fanów uniwersum Marvela. Do księgarń trafiła niezwykła książka - Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odnajdź źródło supermocy w świecie książek Marvela
(Materiały prasowe)
ycipk-1aew9d

To przewodnik po najważniejszych wątkach w dziejach Uniwersum, po świecie, który od lat 30. ubiegłego wieku rozwinął się w wielowymiarową, pełną rozmaitych powiązań arenę przygód, intryg i wydarzeń. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów, miłośników komiksów i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Marvelem.

Ultimate Marvel to nie wyczerpująca encyklopedia postaci ani historia wydawnictwa. To przewodnik po głównym Uniwersum Marvela przedstawiający w chronologicznej kolejności debiutów tak wiele marvelowskich postaci, miejsc, pojazdów, rodzajów broni i niesamowitych artefaktów, jak wiele zmieściło się na 320 stronach. Podążając za osią czasu, którą wyznaczają przełomowe wydarzenia w Uniwersum Marvela, czytelnicy znajdą tu rozdziały zatytułowane "Superbohaterowie i łotrzy”, "Pojazdy”, "Uzbrojenie i technologie”, "Moce kosmiczne”, "Magiczne artefakty”, "Planety i krainy” oraz "Kraje i miejsca”.

Jedną z najciekawszych cech tego tomu jest wykorzystanie osi czasu. Funkcjonuje ona zarówno jako szybki przewodnik po historii danej postaci, jak i organizuje komiksowe epoki, dzieląc je kolejno na: złotą epokę 1939–1950, epokę Atlasu 1951–1959, epokę Marvela 1960–1969, brązową epokę 1970–1985, współczesną epokę 1986–1999 i epokę bohaterów 2000–do dziś.

ycipk-1aew9d

Ultimate Marvel zabierze czytelnika w pełną faktów i emocji wyprawę od pierwszych bohaterów Marvela, łotrów, kowbojów i komiksowych postaci z lat 40. i 50., do komiksowych ikon – superbohaterów i superłotrów lat 60. i późniejszych, opowiadając przy okazji o sekretach ich mocy, technologii i baz.

Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów to znakomita rozrywka dla fanów Multiwersum Marvela w każdym wieku. Solidna dawka emocji i wrażeń do rozbudzenia fantazji! Dowiedz się absolutnie wszystkiego o świecie superbohaterów Marvela!

W sprzedaży dostępna jest również specjalna limitowana edycja kolekcjonerska w etui.

O KSIĄŻCE:

ycipk-1aew9d
Materiały prasowe
Podziel się

Ultimate Marvel. Encyklopedia superbohaterów, arcyłotrów, technologii i pojazdów
Autorzy: Adam Bray, Lorraine Cink, Melanie Scott, Stephen „Win” Wiacek
Ilustrator: opracowanie zbiorowe
Tłumaczenie: opracowanie zbiorowe
Oprawa: twarda
Objętość: 320 stron
Format: 301x252
Cena: 129,99
ISBN: 978-83-281-1555-2
Grupa docelowa: +12 lat

Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1aew9d

ycipk-1aew9d
ycipk-1aew9d