Trwa ładowanie...
ddqiwwd

Nowa książka Stephanie Meyer

ddqiwwd
ddqiwwd

5 czerwca ukaże się kolejna książka Stephanie Meyer - The Short Second Life of Bree Tanner.

Wydarzenia, które rozgrywają się w tym samym czasie co zdarzenia trzeciej części ZmierzchuZaćmienia . Różnica polega na tym, że cała historia opowiedziana jest z perspektywy innej bohaterki, niż dotychczas. W nowej książce głos został oddany Bree Tanner, wampirzycy, która ma za zadanie zabicie Belli Swan.

Fani mogą być zaskoczeni, że główną postacią nowego utworu jest mało znacząca bohaterka.
- To niespodzianka... Nie miałam zamiaru wydawać tego tekstu jako osobnej książki. Zaczęłam to pisać na długo przed tym, zanim Zmierzch się ukazał – napisała na swojej stronie internetowej Stephanie Meyer .

Początkowo tekst ten miał ukazać się w planowanym przewodniku po serii – tomie The Twilight Saga: The Official Guide, jednakże wydawca uznał, że tekst jest na to zbyt długi. Stąd pomysł wydania tekstu jako osobny utwór.

ddqiwwd

Każdy, kto uważa, że jest to próba wyciągnięcia od miłośników książek dodatkowych pieniędzy, że się uspokoić – od 7 czerwca do 5 lipca, historia będzie bezpłatnie dostępna na stronie www.breetanner.com.

- Kupiliście tak wiele moich książek. To prezent dla was – ogłosiła autorka.

Książkę będzie można również kupić. Jeden dolar ze sprzedaży pierwszych półtora miliona egzemplarzy zostanie przekazany Amerykańskiemu Czerwonemu Krzyżowi na pomoc dzieciom - ofiarom trzęsienia ziemi na Haiti.

ddqiwwd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddqiwwd