Trwa ładowanie...
oprac. Kamila Gulbicka
07-11-2018 15:43

Notes młodej pisarki – niezbędnik przyszłego pisarza

"Notes młodej pisarki” to coś więcej niż książka na notatki. To kompendium wiedzy i pomysłów literackich, które pomoże rozwinąć skrzydła początkującym pisarzom.

Notes młodej pisarki – niezbędnik przyszłego pisarzaŹródło: Shutterstock.com
d1fn0wx
d1fn0wx

Po "Sekretniku” nadchodzi "Notes młodej pisarki”! Ten notes to niezbędne akcesorium każdej szanującej się młodej pisarki! Piszesz do szuflady? A może masz już na koncie debiut? Twój styl jest rozpoznawalny? A może codziennie się zmienia i nie całkiem wiesz, jak chcesz pisać? Od czego zacząć, co zrobić, żeby zostać pisarką i konsekwentnie podnosić swoje pisarskie kwalifikacje?

Przepis na dobrą powieść można łatwo znaleźć, ale umieć wykorzystać te porady, to już dwie różne rzeczy. Z notesem przechodząc przez poszczególne rozdziały, przyszły pisarz stworzy dzieło literackie będące spełnieniem jego marzeń. Książka krok po kroku przeprowadzi go przez cały proces twórczy. Uczy i podpowiada. Inspiruje i motywuje do pisania. Porządkuje wiedzę, podsuwa dobre praktyki i bezcenne rady. Notes pełen jest treści, które inspirują najpierw do przemyśleń, a potem działania z długopisem w ręce. Na poszczególnych stronach znajdziemy zabawy słowne, testy, kwestionariusze, twórcze zadania czy konkretne polecenia do realizacji, które przybliżą do napisania udanej powieści.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Ewa Nowak, nagradzana autorka pięćdziesięciu książek dla młodzieży w różnym wieku, wie na ten temat wszystko i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, bez ściemy i owijania w bawełnę. A zatem – do piór (i klawiatur)!

d1fn0wx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fn0wx