Trwa ładowanie...
d1m8rve

Nocny ogrodnik - przygody i tajemnica

Po sukcesie ”Petera Nimble’a” i ”Sophie Quire” przyszedł czas na kolejną niezwykłą książkę Jonathana Auxiera. ”Nocny Ogrodnik” to pełna tajemnic i nieprzewidzianych zwrotów akcji opowieść o przygodach osieroconego rodzeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pisarz zdobył za tę powieść nagrodę Canadian Library Association Book of the Year Award 2014.
Pisarz zdobył za tę powieść nagrodę Canadian Library Association Book of the Year Award 2014. (Materiały prasowe)
d1m8rve

Dwukropek po raz kolejny zaprasza w podróż pełną dobrej zabawy, faktów nieoczywistych, fantastycznych przygód, tajemnic i… strachów. ”Nocny Ogrodnik” – najnowsza pozycja spod znaku uśmiechniętej buźki – zachwyci każdego, nie tylko młodego, miłośnika dobrych książek!

Czternastoletnia Molly i jej młodszy brat Kip, by nie trafić do sierocińca, podejmują pracę w starej posiadłości państwa Windsorów. Od pierwszej chwili przeczuwają, że miejsce, w którym się znaleźli nie do końca jest bezpieczne i takie, jak sobie wyobrażali. Wygląd domowników wzbudza w dzieciach duży niepokój, a jeszcze większy – ogromne drzewo, które niemal wrasta w rezydencję. I to właśnie wokół tajemniczego drzewa dzieją się dziwne rzeczy. Nocą pojawia się tam tajemnicza postać…. Kim jest Nocny Ogrodnik? W jakim niebezpieczeństwie znajdzie się osierocone rodzeństwo?

Dwukropek to marka wydawnicza powstała w 2017 r., której głównym celem jest wydawanie najlepszej literatury dla dzieci i młodzieży.

d1m8rve

Na ofertę Dwukropka składają się zarówno o publikacje licencyjne, jak i wspaniałe książki polskich autorów i ilustratorów przygotowywane na zamówienie. Łączy je miłość do literatury i pięknych ilustracji. Publikacje Dwukropka to przede wszystkim bardzo dobrze przyjęte przez czytelników tytuły w kategorii middle grade.

Obejrzyj też: #dziejesiewkulturze

d1m8rve

Podziel się opinią

Share
d1m8rve
d1m8rve