Trwa ładowanie...
d1nfw1a

Nie żyje Mirosław Jerzy Gontarski. Ostatni wpis na Facebooku szokuje. Nikt nie chciał mu pomóc

Związek Literatów Polskich poinformował o śmierci poety Mirosława Gonatrskiego. Jego ostatni wpis na Facebooku jest szokujący.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Mirosław Jerzy Gontarski
Nie żyje Mirosław Jerzy Gontarski (YouTube.com)
d1nfw1a

Zmarł Mirosław Gontarski, wrocławski poeta. O jego śmierci poinformował Związek Literatów Polskich. Nie podano przyczyny śmierci mężczyzny, jednak jego ostatni wpis budzi niepokój.

"Jestem chory. Nikt mi nie chce pomóc. Pogotowie nie. Przychodnie nie. Załamałem się" – napisał 12 października na Facebooku.

Mirosław Jerzy Gontarski - ostatni wpis Facebook
Mirosław Jerzy Gontarski - ostatni wpis (Facebook)

Pod postem posypały się komentarze z życzeniami powrotu do zdrowia i oferty pomocy. Ale poeta już na żaden nie odpisał.

d1nfw1a

Utrudniony dostęp do pomocy medycznej spowodowany jest pandemią koronawirusa, która w Polsce rozprzestrzenia się coraz szybciej.

Według informacji pozyskanych przez serwis WP Wiadomości, Gontarski w końcu trafił do szpitala. Nie miał koronawirusa.

Wirtualna Polska dotarła do przyjaciół poety. - To wszystko było za późno. Obecnie pogotowie nie przyjmuje chorych, nawet w stanie ciężkim. Takie objawy jak dreszcze czy gorączka powodują, że podczas wywiadu medycznego wygląda to na koronawirusa. Dlatego sugerują, żeby zostać w domu, zbić gorączkę, przeczekać na kwarantannie - mówiła osoba bliska zmarłemu.

Według informacji WP pogotowie zabrało chorego do szpitala, gdy "był już w stanie agonalnym". Dziennikarze zapytali o to wrocławskie pogotowie, ale wciąż nie uzyskali odpowiedzi.

d1nfw1a

Mirosław Jerzy Gontarski Urodził się w 1960 roku w Legnicy. Debiutował w prasie dolnośląskiej w 1979 r. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Był poetą, filozofem, programistą i nauczycielem.

Rekord zakażeń? "Nie ma się co oszukiwać, będzie coraz gorzej"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1nfw1a

Podziel się opinią

Share
d1nfw1a
d1nfw1a