Trwa ładowanie...
młodzież
23-04-2010 13:34

Młoda sztuka w Internecie

Młoda sztuka w InternecieŹródło: Inne
d4hwf80
d4hwf80

Młodzież z Bułgarii, Estonii, Łotwy i Polski uczestniczy w organizowanym przez kieleckie Stowarzyszenie Edukacja przez Internet projekcie, którego celem jest propagowanie i rozpowszechnianie sztuki przez Internet.

– Organizatorzy zaplanowali m.in. warsztaty origami i teatralne, tworzenie pacynek i innych lalek teatralnych, zajęcia z kreatywnego pisania, budowanie modeli zamków oraz kurs tworzenia stron internetowych – poinformował Karol Kaleta ze Stowarzyszenia.

Wszystkie wykonane prace zostaną sfotografowane, a ich zdjęcia znajdą się w internetowej galerii. Organizatorzy liczą na to, że zachęci to innych użytkowników Internetu do prezentowania swojej sztuki. Stowarzyszenie chce zaprezentować różne formy artystycznych dokonań, zachęcić do wykorzystywania różnych materiałów i technik.

Międzynarodowe spotkanie 24 młodych ludzi rozpoczęło się w minioną sobotę w Świętej Katarzynie w Górach Świętokrzyskich i potrwa do końca lipca. Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Młodzież.

d4hwf80
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hwf80