Trwa ładowanie...
wiśniewski
23-04-2010 13:23

Miłość, chemia i Internet, czyli Wiśniewski w e24

Share
Miłość, chemia i Internet, czyli Wiśniewski w e24Źródło: Inne
d1t6zi1

13 lutego w poznańskim klubie internetowym e24 w Starym Browarze (ul. Półwiejska 42) odbędzie się spotkanie z Januszem L. Wiśniewskim, autorem bestsellera S@motność w Sieci.

Nie przypadkiem ten popularny pisarz i naukowiec odwiedza Poznań właśnie 13 lutego, tuż przed Walentynkami. Nie przypadkiem też jest to klub internetowy. Wiśniewski bowiem jest autorem na wskroś współczesnej książki o miłości, w której Internet pełni pierwszorzędną rolę. Dlatego też patronat medialny nad książką objął portal Wirtualna Polska, przyczyniając się tym samym do jej sukcesu.

Organizowane w Starym Browarze przez e24 Internet Club i wydawnictwo Prószyński i S-ka spotkanie rozpocznie się wykładem autora zatytułowanym "Chemia miłości". Czy miłość da się przełożyć na wzory i wykresy chemiczne?

d1t6zi1

O tym przekonają się goście spotkania. Nie będzie to jednak klasyczny wykład. Janusz Wiśniewski usiądzie przy jednym z komputerów, podobnie jak pozostali Internauci, którzy będą mogli śledzić wykład na stu komputerach klubu.

Po wykładzie odbędzie się bezpośrednie spotkanie z pisarzem, które prowadzone będzie jednocześnie w dwóch światach: rzeczywistym i wirtualnym. Januszowi Wiśniewskiemu pytania będą zadawać zarówno uczestnicy obecni w klubie, jak i Internauci, gdyż w tym samym czasie, od godz. 18.00 przebiegać będzie czat na portalu Wirtualna Polska. Użytkownicy Internetu z całej Polski będą mogli zatem przyglądać się relacji ze spotkania na żywo i jednocześnie uczestniczyć w niej zadając pytania.

Całość relacjonowana będzie także na zewnątrz klubu. Umiejscowiony w Pasażu Wysokim Starego Browaru ekran umożliwi śledzenie przebiegu spotkania wszystkim zainteresowanym.

Podczas imprezy Janusz L. Wiśniewski zainicjuje konkurs zatytułowany "Dialogi miłosne on-line". Uczestnicy, którzy wezmą w nim udział, przesyłać będą swoje, bądź fikcyjne dialogi w krótkiej formie oddającej charakter rozmów prowadzonych za pośrednictwem komunikatorów internetowych, np. Kontakt czy Gadu-Gadu.

d1t6zi1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t6zi1
d1t6zi1