Trwa ładowanie...
d32cakl

Michał Witkowski martwi się o finanse. W czerwcu zarobił "grosze"

Pisarz podzielił się zadziwiającą wiadomością. Okazuje się bowiem, że autor wielu bestselerowych książek zarobił w czerwcu niecałe 400 zł. Michał Witkowski zastanawia się, z czego pokryje bieżące rachunki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Witkowski na salonach
Michał Witkowski na salonach (ONS)
d32cakl

Przedstawicie środowiska artystycznego nie raz alarmowali, że czas pandemii jest dla nich wyjątkowo trudny finansowo. Taki apel w ustach aktora grającego w reklamach rzeczywiście brzmi śmiesznie. Jednak zamknięte kina i teatry oraz odwołane koncerty to dla tzw. przedstawicieli wolnych zawodów odcięcie od źródeł dochodu. Związane z koronawirusem obostrzenia uderzyły w Michała Wikowskiego, czym podzielił się w sieci.

Pisarz nigdy nie narzekał na finanse i znany jest z rozrzutnego celebryckiego życia. Książki Witkowskiego sprzedają się świetnie nie tylko w Polsce. "Lubiewo" zostało przetłumaczone na 5 języków. O zarobkach pisarza krążyły legendy, które on sam chętnie podsycał. Michał Witkowski chwalił się, że dostaje nawet 500 tys. zł zaliczki za książkę.

d32cakl

Teraz okazuje się, że pisarz ledwo wiąże koniec z końcem. "Moje całkowite zarobki z czerwca: 390 zł" - wyznał w mediach społecznościowych. - "Lada dzień muszę zapłacić za mieszkanie za czerwiec prawie 8 tys. zł. Inaczej na dworzec. Nie jest zbyt wesoło. Pakuję się w pudła, które będzie trzeba oddać do jakiejś przechowalni i nie wiem. Siedzieć cały dzień po kawiarniach? A w nocy? Boję się" – dodał.

Miejmy nadzieję, że to tylko zgrywa i przesada, którą Michał Witkowski tak bardzo lubi. Aż trudno uwierzyć, że finanse rozkochanego w medycynie estetycznej pisarza mają się tak fatalnie. Może po prostu chciał się pochwalić, że ma kosztowne mieszkanie, na które nie każdego stać?

Michał Witkowski ONS
Michał Witkowski
d32cakl

Witkowski wbija szpilę celebrytom piszącym książki. "Dzieją się niepokojące rzeczy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32cakl

Podziel się opinią

Share

d32cakl

d32cakl