Trwa ładowanie...

Menadżer opowie o ostatnich latach Krzysztofa Krawczyka. Znał go jak mało kto

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Miał 74 lata i dopiero co wyszedł ze szpitala po walce z Covid-19. Tuż przed śmiercią Krawczyk opowiadał, że jego menadżer planuje realizację kolejnego filmu, a nawet serialu o życiu i twórczości artysty. Okazuje się, że Andrzej Kosmala ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt.

Share
Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat
Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 latŹródło: AKPA
d1402hd

Andrzej Kosmala, wieloletni menadżer i przyjaciel Krawczyka, po śmierci artysty znalazł się w centrum uwagi. To on był na pierwszej linii kontaktu z mediami, współpracował z TVP przy organizacji koncertu w Opolu, a także wdał się w ciągle trwający konflikt z synem Krawczyka i Marianem Lichtmanem.

Kosmala prowadził karierę Krawczyka przez prawie pół wieku. Znał wokalistę jak mało kto i dzielił się tą wiedzą przy różnych okazjach. Występował przed kamerą TVP, gdy realizowano zeszłoroczny film biograficzny o Krawczyku i był współautorem książki "Krzysztof Krawczyk. Życie jak wino", która ukazała się w 2010 r.

d1402hd

Okazuje się, że Kosmala właśnie pracuje nad nową biografią przyjaciela. Jak dowiedział się "Super Express", będzie to kontynuacja książki "Życie jak wino", która obfitowała w anegdoty i wspomnienia, kulisy sławy i szczegóły z barwnego życia prywatnego Krzysztofa Krawczyka.

Krzysztof Krawczyk przeżył wiele lat ze swoją żoną. Była miłością jego życia

Przypomnijmy, że w ostatnim wywiadzie dla WP Krawczyk mówił, że Kosmala rozmawiał z TVP o realizacji kolejnego filmu, a może nawet serialu biograficznego. Jest bowiem mnóstwo niewykorzystanych materiałów.

- Mój menadżer Andrzej Kosmala nagrał osiem godzin wspomnień, żona Ewa - cztery godziny. Kilka godzin dodali zaproszeni goście, np. Kornel Pacuda mówił dwie godziny - a zmieściła się tylko jedna kwestia. Trubadurzy się obrazili, bo tylko nasze spotkanie przy ognisku w sierpniu i ich wypowiedzi to temat na osobny film! A pod moimi materiałami historycznymi uginają się półki archiwów telewizyjnych i naszych prywatnych – opowiadał Krzysztof Krawczyk.

d1402hd

- Wiem, że mój menadżer, bez którego ten film by nie powstał, toczy walkę na Woronicza, żeby teraz po opowiedzeniu mojej historii na linii czasu zrobić, może krótsze, ale tematyczne odcinki. Np. Moi Trubadurzy, Samotny Trubadur, Amerykański sen, Kobiety mojego życia, Brego i Krystof, Moje przeboje, Krawczyk XXI wiek – dodał wokalista.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1402hd

Podziel się opinią

Share
d1402hd
d1402hd