Trwa ładowanie...
d2lqe7q
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
hitler

Mein Kampf na świątecznym Targu Pokoju w Rzymie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mein Kampf na świątecznym Targu Pokoju w Rzymie
(Inne)
d2lqe7q

Na świątecznym "Targu Pokoju", zorganizowanym w rzymskiej dzielnicy Eur pod patronatem władz miasta, sprzedaje się Mein Kampf Adolfa Hitlera - ujawnił w sobotę polityk centrolewicowej Partii Demokratycznej z Wiecznego Miasta, Federico Siracusa.

Przypomniał, że zgodnie z zapowiedzią burmistrza Gianniego Alemanno dochód z sprzedaży na targu ma zostać przeznaczony na budowę przedszkola w Jerozolimie dla dzieci katolickich, muzułmańskich i żydowskich.

Siracusa zauważył, że na początku grudnia Alemanno razem z przedstawicielami stowarzyszenia Kadima Italia, fundacji z Jerozolimy oraz ruchu "Przyjaciele judaizmu" przedstawił inicjatywę zorganizowania w kilku punktach Rzymu "Targów Pokoju". Jej celem jest przypomnienie o losie dzieci z Jerozolimy.

Tymczasem, jak stwierdził Siracusa, to co pierwsze rzuca się w oczy na jednym ze straganów to wyeksponowana książka Hitlera.

d2lqe7q

Podziel się opinią

Share

d2lqe7q

d2lqe7q