Trwa ładowanie...

LUBLIN: Spotkanie z Kevinem J. Andersonem

Od 8 do 11 listopada będzie mieć miejsce w Lublinie kolejna odsłona FALKONU. Organizatorzy zaprosili na ten konwent jedną z największych gwiazd współczesnej fantastyki -  Kevina J. Andersona.

LUBLIN: Spotkanie z Kevinem J. AndersonemŹródło: "__wlasne
d4m8iu6
d4m8iu6

Od 8 do 11 listopada będzie mieć miejsce w Lublinie kolejna odsłona FALKONU. Organizatorzy zaprosili na ten konwent jedną z największych gwiazd współczesnej fantastyki - KEVINA J. ANDERSONA.

Autor ten zasłynął powieściami osadzonymi w świecie „Gwiezdnych wojen” i cyklem „Z archiwum X”. Jego Budowniczowie nieskończoności (wraz z Dougiem Beasonem) byli w roku 1993 nominowani do nagrody Nebula.

Wraz z BRIANEM HERBERTEM (najstarszym synem Franka Herberta)
kontynuują cykl SF dziejący się w świecie Diuny. Wspólnie napisali m.in. trylogię „Legendy Diuny”, zwieńczenie „Kronik Diuny” i uzupełniające je tomy, a także pierwszy tom nowej trylogii, zatytułowany Zgromadzenie żeńskie z Diuny.

Wizyta Andersona zbiega się z wydaniem Rodu Corrinów - trzeciego tomu „Preludium do Diuny”.

Na Ixie mistrz badań Hidar Fen Adżidika zbliża się do końca prac nad sztuczną przyprawą. Szaddam IV, nieświadomy jego podstępnych planów, chce uzależnić wszystkich od amalu. Atakowane są kolejne planety, w końcu zagłada grozi pustynnej Arrakis – jedynemu we wszechświecie źródłu melanżu.

Podczas gdy w Imperium ścierają się najwięksi gracze sceny politycznej, na Kaitainie, pod bokiem Imperatora, zgromadzenie żeńskie jest blisko kulminacji swego planu eugenicznego. Jessika lada moment ma urodzić matkę Kwisatz Haderach, tajnej broni zgromadzenia. Tyle że siostry nie wiedzą wszystkiego...

d4m8iu6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m8iu6