Trwa ładowanie...
radio
23-04-2010 13:24

Londyn, miasto ludzi trendy

Londyn, miasto ludzi trendyŹródło: Inne
d2sqw0i
d2sqw0i

Od poniedziałku 28 czerwca w radiowej Trójce Maria Seweryn i Rafał Mohr będą czytali fragmenty powieści pt.: Global Nation. Obrazki z czasów popkultury Grzegorza Kopaczewskiego.

Książka ukaże się w sierpniu nakładem Wydawnictwa Czarne w nowej serii "Z daszkiem". Powieści będzie można słuchać przez osiem tygodni (28.06-20.08) od poniedziałku do piątku o godzinie 14:50.

Londyn to miasto, gdzie wielu jest przejazdem. Ale jest cool, ludzie są trendy...

Daniel przebywa tu rok. Mieszka z grupa takich jak on, dwudziestokilkuletnich losers pochodzących z różnych krańców świata. Wieczorami żyją beztrosko, chodzą na imprezy, niedosypiają. Umawiają się, by wspólnie obejrzeć Jezioro marzeń, Sex w wielkim mieście lub MTV. Żyją wspólnie i łączy ich przyjaźń.

d2sqw0i

Global Nation to napisana żywym, dowcipnym, autentycznym językiem powieść obyczajowa opisująca życie młodych ludzi pochodzących z różnych części świata, którzy wynajmują wspólne mieszkanie w Londynie. Ukazuje łącząca ich przyjaźń, miłość, ale także rozterki i trudności, z jakimi stykają się na co dzien.

Książka podejmuje niezwykle aktualny problem poszukiwania przyszłości za granicą, leku przed bezrobociem i brakiem perspektyw, ale także ucieczki przed dorosłością – prawdziwa praca i odpowiedzialnym życiem.

Książka ukaże się w nowej serii Wydawnictwa Czarne "Z daszkiem”, w której prezentowane będą powieści napisane przez młodych autorów, opisujące życie ich rówieśników w Polsce początków XXI wieku.

d2sqw0i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sqw0i