WP

Kuba Wojewódzki wydaje autobiografię. Poszedł śladem innych gwiazd

Dziennikarz poinformował na Facebooku, że jesienią tego roku do księgarni trafi jego autobiografia. Kuba Wojewódzki pracował nad nią sześć lat. Niektórzy celebryci mogą zacząć drżeć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki (East News, Fot: Agnieszka Śnieżko)
WP

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskich mediów. Ma tylu samo wrogów, co fanów, i to nie tylko w branży rozrywkowej. Po ponad 30 latach pracy zawodowej dziennikarz zdecydował się napisać autobiografię.

"Chcę abyście wiedzieli to jako pierwsi. Pisałem ją sześć lat i myślę, że warto było. Zawsze uważałem, że książki celebrytów to gówno i pewnie dlatego nigdy nie zostałem celebrytą. Mając 55 lat chyba warto podsumować pierwsza połowę" - napisał gwiazdor TVN.

WP

"Nieautoryzowana autobiografia" jest sporym zaskoczeniem. Wojewódzki regularnie szydził z podobnych publikacji pisanych przez "kolegów" z branży. Kobiety, samochody, tajemniczy świat show-biznesu, opisy konfliktów z celebrytami. Czego możemy spodziewać się po książce? Na razie jest to tajemnica. Jedno jest pewne, będzie to jedna z najszerzej komentowanych publikacji tego roku.

Polub WP Książki
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP