Trwa ładowanie...
d4lemhw
dzieci
23-04-2010 13:48

Książki XXI wieku

d4lemhw
d4lemhw

Bajkoczytacz to nowość na rynku wydawniczym. Jest to nowoczesna książka, dzięki której dziecko nabiera nawyku samodzielnego obcowania z literaturą, a w przyszłości także umiejętności czytania.

Połączenie książki z prostym w obsłudze mechanizmem daje wiele radości dziecku, a rodzicom powodów do zadowolenia z postępów, jakie z pewnością w szybkim czasie poczynią ich pociechy. Najmłodszy czytelnik przewracając strony ogląda obrazki, śledzi słowa i słucha zawartej na nich historii. Dzięki temu ma możliwość zweryfikowania, czy w prawidłowy sposób odczytał tekst. Bajkoczytacz to nowoczesna zabawa i nauka, dla wzrokowców i dla słuchowców – pobudza wyobraźnię i zachęca do samodzielnego czytania. Ta nowoczesna książka rozwija również zmysły i wzbogaca percepcję świata poprzez jednoczesne wykorzystanie słuchu i wzroku, uczy samodzielności i dostarcza dużo dobrej zabawy.

Bajkoczytacz dostępny jest w sprzedaży wyłącznie z pierwszym tomem serii Puchatkowy burczybrzuszek. Bibliotekę Bajkoczytacza uzupełnia 7 kolejnych tytułów wraz z nagraniami gotowymi do odsłuchania w urządzeniu – Puchatek i wielka wichura, Kopciuszek, Auta, 101 Dalmatyńczyków, Gdzie jest Nemo?, Król lew, Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków.

d4lemhw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lemhw