Trwa ładowanie...
książka
23 kwietnia 2010, 13:54

Książka, w której znajdziesz odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytania

Książka, w której znajdziesz odpowiedzi na najbardziej absurdalne pytaniaŹródło: Inne
d2z2j52
d2z2j52

Czy owady tyją? Co spaja komórki naszego ciała? Dlaczego kapsle mają po 21 ząbków? Czy ryby bywają spragnione? Na czym leżą piaski Sahary? Dlaczego z wiekiem coraz trudniej nam schudnąć? Tego wszystkiego dowiemy się z książki _ Czy niedźwiedzie polarne czują się samotne?_, która dziś trafiła do księgarń.

Ta pozycja to musująca mieszanka nauki i humoru, smakowity koktajl rozrywki i wiedzy, przyrządzony przez ciekawych świata czytelników i korespondentów magazynu New Scientist. Tym razem z godną podziwu odwagą zmierzyli się m.in. z takimi zagadnieniami jak wyszukanie składników ekstremalnie wegetariańskiej diety bez DNA, zatrzymanie ruchu obrotowego Ziemi i nasłuchiwanie odgłosów pracy Słońca.

Przeczytajcie, jak duża może być kropla deszczu i czy konie mogą cierpieć na chorobę morską. Sprawdźcie, czy istnieją wirusy, które nam sprzyjają i dlaczego tak trudno utrzymać równowagę na stojącym w miejscu rowerze. Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w tej rozrywkowej, ale jakże pouczającej książce!

Książka objęta jest medialnym patronatem Wirtualnej Polski.

d2z2j52
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z2j52

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj