Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
kryminał
Materiały Prasowe
04-10-2022 10:52

Kryminał z epoki

Intrygujący i niebezpieczny świat Franceski Cahill, Caldera Harta i Ricka Bragga, w którym nieustannie ścierają się duma, namiętności i uprzedzenia.

Materiał prasowy HarperCollins
 Źródło: materiały partnera
dbfdj1r
dbfdj1r

Ukazało się wznowienie "Śledztwa panny Cahill" autorstwa Brendy Joyce. Autorka – Brenda Joyce – to popularna i nagradzana za swoją twórczość amerykańska pisarka, która zręcznie łączy elementy powieści historycznej, kryminału i romansu, tworząc nietuzinkowe historie o zbrodni, relacjach damsko-męskich i komplikacjach życiowych. Główną bohaterką powieści jest wyemancypowana, silna postać kobieca, obdarzona inteligencją i zdolnościami detektywistycznymi, niezależna i uparcie dążąca do celu. Francesca Cahill, z wprawą godną Sherlocka Holmesa, rozwiązuje zagadkę seryjnego mordercy.

O KSIĄŻCE:

Po mieście krąży morderca nazwany przez prasę Rzeźnikiem. Dwie zaatakowane kobiety uszły z życiem, trzecia nie miała tyle szczęścia. Sprawa zaprząta myśli panny Fran Cahill, która już rozwiązała kilka kryminalnych zagadek. Tym razem szczególnie jej zależy na wykryciu sprawcy, bo jedna z jej przyjaciółek może być kolejną ofiarą. Czy sprawca pragnie śmierci konkretnej kobiety, czy atakuje wszystkie samotne matki w tej okolicy? Fran uważa, że odpowiedź na to pytanie okaże się kluczowa. Rozpoczyna niebezpieczne śledztwo, które mocno odbija się na jej życiu osobistym. A częste kontakty z komisarzem Braggiem mogą się z wielu powodów nie podobać Calderowi, z którym jest zaręczona.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Książce patronują lubimyczytac.pl, Wirtualna Polska i Histmag

Materiał prasowy HarperCollins
dbfdj1r
dbfdj1r