Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
kryminał
Materiały Prasowe
10-03-2023 16:40

Komisarz Kruk musi rozwikłać pętlę kłamstw i sekretów, by odnaleźć zaginionego nastolatka

Szósty tom cyklu kryminalnego Piotra Górskiego już w księgarniach. 8 marca nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się powieść "Ćma", w której znany z łamania zasad komisarz Kruk podejmie nieoficjalne śledztwo dotyczące zaginięcia nastolatka. Wiele okoliczności tej sprawy będzie dziwnych…

Materiał prasowy: HarperCollins
 Źródło: materiały partnera
d2068u8
d2068u8

Kolejny raz Piotr Górski serwuje czytelnikowi rasowy, dobrze skonstruowany, klimatyczny kryminał, w którym akcja ze strony na stronę coraz bardziej się komplikuje, zamiast zbliżać nas do rozwiązania zagadki.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

O KSIĄŻCE:

Trwają poszukiwania zaginionego ucznia liceum. Wygląda na to, że chłopak uciekł z domu, ale policja sprawdza też inne możliwości. W sprawę przypadkiem angażuje się komisarz Sławomir Kruk.

d2068u8

Ojciec zaginionego twierdzi, że chłopak został pobity i uwięziony. Podaje niepokojące szczegóły zajścia, których nie powinien znać. Wskazuje potencjalnych sprawców. Nie potrafi tylko wiarygodnie wyjaśnić, skąd to wszystko wie.

Wydarzenia spowija mrok i komisarz nie ma pewności, czy to, co zaczyna podejrzewać, stało się naprawdę, czy jest tylko wytworem jego wyobraźni.

Brnąc przez kłamstwa i tajemnice, Kruk stopniowo odsłania scenerię koszmaru.

Patroni medialni: lubimyczytac.pl, Wirtualna Polska

Materiał prasowy: HarperCollins
d2068u8
d2068u8