Trwa ładowanie...

Kaczyński planuje drugi tom swojej książki

Jarosław Kaczyński poinformował, że planuje napisanie drugiego tomu swojej książki Polska naszych marzeń, dostępnej od kilku dni w księgarniach.

Kaczyński planuje drugi tom swojej książkiŹródło: PAP/Paweł Kula
d3kgfgg
d3kgfgg

* Jarosław Kaczyński poinformował, że planuje napisanie drugiego tomu swojej książki Polska naszych marzeń , dostępnej od kilku dni w księgarniach.*

-Trzeba odblokować możliwości tworzenia nowych przedsiębiorstw przez młodych, wykształconych. Stworzyć taką nową falę kapitalizmu, pierwszy krok w tym kierunku to nasze ustawy podatkowe, ale tych kroków musi być więcej - powiedział prezes PiS podczas konferencji prasowej.

- Można w Polsce stworzyć taką sytuację, że ludzie wykształceni, gorzej czy lepiej, ale jednak jakoś wykształceni - bo nie mówię tylko o ludziach z wyższym wykształceniem - nie będą musieli jeździć, żeby zmywać naczynia na Zachodzie. Państwo musi chcieć, umieć, wierzyć, nie wywijać białą flagą, nie mówić: nie mogę - przekonywał.
Kaczyński * poinformował też, że planuje drugi tom swojej książki Polska naszych marzeń, dostępnej od kilku dni w księgarniach.*Publikacja zawiera m.in. Alfabet Jarosława Kaczyńskiego, będący zbiorem jego przemyśleń na temat osób znanych prezesowi PiS: członków rodziny, współpracowników politycznych itp.

d3kgfgg

- Ta książka będzie miała drugi tom, będzie tam jeszcze wiele innych nazwisk - zapowiedział Kaczyński . Jak wyjaśnił, gdy - już po napisaniu - przeglądał Polskę naszych marzeń , "doszedł do wniosku, że niektóre charakterystyki nie są właściwe" i je odrzucił.

-* Tam było wiele osób, bardzo ważnych w moim życiu, tak ważnych jak moja własna mama, ale doszedłem do wniosku, że to nie jest odpowiednio dojrzałe, a już nie było czasu, bo wydawca strasznie naciskał*, w związku z tym to uzupełnię - zapowiedział.

d3kgfgg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3kgfgg