Trwa ładowanie...
młodzież
23-04-2010 13:28

Jej Wysokość Nutka

Jej Wysokość NutkaŹródło: Inne
d2ooq45
d2ooq45

W księgarniach pojawiła się _Jej Wysokość Nutka_.

Jej Wysokość Nutka jest opowieścią o małej dziewczynce, której świat dziecięcych zabaw i wyobraźni mieści się na półce z zabawkami.

Wieczorem, kiedy robi się cicho i spokojnie schodzą one ze swojej półki, by bawić się i rozmawiać z małą Nutką. Spośród tych postaci najważniejszy jest pewien stary i trochę zniszczony skrzat Funio. Funio wprowadza małą dziewczynkę w tajniki różnych bajek.

Pewnej nocy do pokoju dziewczynki zakrada się zły czarnoksiężnik Grigul, który uprowadza skrzata.

Dziewczynka popada w smutek, którego nie jest w stanie zmniejszyć żadna nowa i piękna zabawka podarowana przez mamę. Z pomocą pozostałych lalek wyrusza w podróż na poszukiwanie przyjaciela. Musi zmierzyć się z niebezpieczeństwami, ale także odbywa wiele inspirujących rozmów, które wyrabiają w małej dziewczynce pogląd na otaczający świat...

d2ooq45

Do książki dołączone są cztery płyty CD z nagraniem słuchowiska Jej Wysokość Nutka, w polskiej i angielskiej wersji językowej. Ze względów dramaturgicznych, wybrane fragmenty tekstu zostały pominięte w nagraniu.

A oto dwa fragmenty książki w formacie mp3. Życzymy przyjemnego odbioru!

_* Grzegorz Nawrocki - _Jej Wysokość Nutka_* 1. Grzegorz Nawrocki - Jej Wysokość... (fragment 1) ściągaj | posłuchaj 2. Grzegorz Nawrocki - Jej Wysokość... (fragment 1) ściągaj | posłuchaj _

O książce możecie przeczytać również w serwisie Dzieci WP.

d2ooq45
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ooq45