Trwa ładowanie...
pwn
24-05-2012 14:41

„Jedz, módl się, jedz” Michaela Bootha już wkrótce w księgarniach

Wyjątkowo zabawny i autoironiczny opis podróży do Indii, podczas której autor przypadkiem, na przekór alkoholizmowi, obżarstwu i kryzysowi wieku średniego, odnajduje spokój i równowagę

„Jedz, módl się, jedz” Michaela Bootha już wkrótce w księgarniachŹródło: "__wlasne
dv79y73
dv79y73

To książka dla wszystkich, którzy stanęli w obliczu przygnębiającego i bezpowrotnego spadku formy fizycznej, których nęka dojmujące poczucie śmiertelności i którzy trwonią czas na rozrywki, wyrzuty sumienia i rozmyślanie o udaremnionych ambicjach…

Rozczarowany życiem, nękany dojmującym poczuciem śmiertelności, niezdolny do skupienia się i najczęściej na lekkim rauszu Michael Booth, prawie czterdziestoletni dziennikarz kulinarny, naprawdę potrzebuje zmian. Na szczęście w tym momencie jego żona bierze sprawy w swoje ręce i wyznacza jasny cel: kilkumiesięczną podróż po Indiach.

Rodzina rozpoczyna kulinarną wędrówkę po subkontynencie: od spowitego mgłą Delhi po popadający w ruinę Amritsar i Tadż Mahal. Szybko jednak okazuje się, że Michael, pod pretekstem pracy nad książką, pogrąża się w obżarstwie i pijaństwie. Zmęczona kulinarno-alkoholowymi ekscesami męża, Liselle zapisuje Michaela na obóz szkoleniowy intensywnej jogi i prosi guru medytacji, żeby pomógł mu wytyczyć świecką ścieżkę spokoju i równowagi.

Czy cynizm, neuroza i niepohamowany apetyt Bootha doprowadzą go do zguby? Czy mężczyzna zdoła odzyskać równowagę, pokonać lęki, przezwyciężyć nałogi i stawić życiu czoła jako mąż i ojciec?

Książka „Jedz, módl się, jedz” Michaela Bootha ukaże się 30 maja 2012 r. nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN.

dv79y73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv79y73