Trwa ładowanie...
d4lu7gl

Jedyny taki kalendarz

d4lu7gl
d4lu7gl

Od 21 listopada można brać udział w licytacji kalendarza wydawanego co roku przez firmę Pirelli, która odbywa się na stronach internetowego domu aukcyjnego www.OneTwoSold.pl. Wspomniany egzemplarz kalendarza to jedyny egzemplarz, który zostanie sprzedany w Polsce.

Do naszego kraju trafiło tylko 100 kalendarzy z tegorocznej serii. 99 z nich zostanie podarowanych gościom Gali Kalendarza, która odbędzie się 12 grudnia w Ambasadzie Włoch. Szczęśliwiec, który wygra prowadzoną aktualnie licytację, poza samym kalendarzem, otrzyma również zaproszenie na tę imprezę.

Jak zwykle w przypadku kalendarzy Pirelli zdjęcia zostały wykonane przez najlepszych światowych fotografów. W tegorocznej edycji zostaną zaprezentowane prace Mario Testino, który współpracuje z takimi magazynami jak Vogue, L'Uomo Vogue, Magazine The Face i Varity Fair. Pierwszy Kalendarz Pirelli powstał w 1864 r. Stał się dziełem sztuki, które prezentuje się w najsłynniejszych galeriach i muzeach całego świata. Kalendarza nie można nigdzie kupić, jest rozprowadzany wśród specjalnych klientów firmy Pirelli, głów państw, osobistości ze świata kultury, biznesu i polityki.

d4lu7gl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lu7gl