Trwa ładowanie...

Jarosław Kret napisze książkę o depresji. Szykuje się bestseller

Jarosław Kret zwierzył się ostatnio, że cierpiał na depresję. Postanowił podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi.

Jarosław Kret napisze książkę o depresji. Szykuje się bestsellerŹródło: ONS.pl
d2cba7g
d2cba7g

Jarosław Kret kilka tygodni temu zasugerował na Instagramie, że po roku intensywnej terapii uporał się z depresją. O szczegółach walki z chorobą pierwszy raz opowiedział w "Dzień Dobry TVN". W rozmowie z Marcinem Prokopem i Dorotą Wellman przyznał wówczas, że z początku ani on, ani nikt z jego otoczenia nie zdawał sobie sprawy z problemu. Kret zaznaczył, że w depresję można wpaść z dwóch powodów. Źródłem choroby jest albo podłoże genetyczne, albo jakieś znaczące wydarzenie: utrata pracy, domu, ukochanej osoby.

ZOBACZ TAKŻE: Manuela Michalak: Rodzice wychowali mnie bezstresowo

Teraz pogodynek postanowił napisać książkę o swoich przejściach z depresją.

- Jest w trakcie pisania książki właśnie o depresji, którą przez ostatni czas zdążył dogłębnie prześwietlić – zdradza znajoma prezentera telewizyjnego w “Na żywo”.

d2cba7g

Jarosław uczęszczał na terapię do Sylwii Sitkowskiej, która prowadzi prywatną opiekę medyczną w jednej z warszawskich klinik, gdzie zajmuje się psychoterapią-poznawczo-behawioralną.

- Trochę mnie nie było, trochę chorowałem na smutek ale teraz jestem zdrowy, radosny, szczęśliwy, wesoły i mogę opowiadać o pogodzie. Wszyscy mnie namawiają bym wrócił do prognoz pogody – wyznał w jednym z wywiadów pogodynek.

Czekacie na książkę Jarosława Kreta?

d2cba7g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2cba7g