Trwa ładowanie...
d2aivr9

Janusz Leon Wiśniewski zapowiada nową powieść. Trzy książki autora w 2017 roku

Kontynuacja bestsellerowej „S@motności w sieci” z 2001 roku to nie jedyny nowy projekt, nad którym pracuje Janusz Leon Wiśniewski. Autor jednej z najpopularniejszych polskich książek ostatnich lat potwierdził, że jesienią ukaże się jego powieść „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Janusz Leon Wiśniewski zapowiada nową powieść. Trzy książki autora w 2017 roku
(AKPA)
d2aivr9

Kontynuacja bestsellerowej „S@motności w sieci” z 2001 roku to nie jedyny nowy projekt, nad którym pracuje Janusz Leon Wiśniewski . Autor jednej z najpopularniejszych polskich książek ostatnich lat potwierdził, że jesienią ukaże się jego powieść „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie”.

Wiśniewski zapowiedział, że będzie to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia mężczyzny, który po zapadnięciu w śpiączkę trafia do szpitala, gdzie przez pół roku odwiedzają go różne kobiety zaniepokojone nagłym zniknięciem mężczyzny. Wbrew pozorom nie są to kobiety, które kochał i z którymi był blisko, ale te, których miłość odrzucił lub nie docenił.

- To bardzo dla mnie ważna powieść. Podsumowanie roli kobiet w życiu dojrzałego mężczyzny. Spojrzenie na kobiety, które pojawiły się w jego życiu, te, których nie zauważał, które porzucił, które kochał – mówił Wiśniewski w rozmowie z booklips.pl.

d2aivr9

„Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie” ukaże się nakładem wydawnictwa Znak jesienią tego roku. Przypomnijmy, że na początku lutego do księgarń trafiły „Eksplozje” (wyd. Wielka Litera), czyli kontynuacja bestsellerowych "Kulminacji" . Opowiadania Janusza L. Wiśniewskiego i osiem zaskakujących odpowiedzi autorstwa Tomasza Jastruna, Daniela Odija, A J Gabryela, Alka Rogozińskiego, Igora Brejdyganta, Jacka Melchiora, Pawła Palińskiego i Ahsana Ridha Hassana. Z kolei 15 marca to dzień premiery książki dla najmłodszych czytelników - „Marcelinka rusza w Kosmos. Bajka trochę naukowa” (wyd. Tadam).

d2aivr9

Podziel się opinią

Share
d2aivr9
d2aivr9