Trwa ładowanie...

Internet lepszy od grupy wsparcia

Share
Internet lepszy od grupy wsparciaŹródło: Inne
d3p2mve

Internet postrzegany jest jako chaotyczna sieć informacji i morze anonimowych użytkowników, źródło zagrożeń i rozczarowań, powierzchowność relacji międzyludzkich wyklucza szanse na prawdziwe zrozumienie. Czy zawsze?

Okazuje się, że podobieństwo życiowych zdarzeń zbliża ludzi, ułatwia porozumienie, a Internet umożliwia odnalezienie się jednostkom z podobnym bagażem doświadczeń (którym często niełatwo mówić o swoich problemach wprost).

O uzależnieniu i walce z nim oraz o odnalezieniu pomocnej dłoni w Internecie traktuje książka oparta na własnych doświadczeniach dwóch pań, Agnieszki Wesołowskiej i Anny Wasilewskiej pt.: @butymojegomeza.pl.

d3p2mve

Z jedną z autorek, z Agnieszką Wesołowską, w anonimowej atmosferze będzie możliwość rozmowy Internetowej (jakże by innej) podczas czata, który odbędzie się w piątek 14 stycznia o godz. 14.00 na stronach Wirtualnej Polski.

Książkę @butymojegomeza.pl tworzy e-mailowy dialog toczący się między dwiema żonami alkoholików - 33-letnią Agnieszką i 25-letnia Anką. Agnieszka, której mąż od niedługiego czasu nie pije, jest początkowo "sponsorką" Anki, wspiera ją w powrocie do normalnego życia. Jednak bardzo szybko w trakcie wymiany listów nawiązuje się między dwiema nieszczęśliwymi, ale chcącymi zmienić swoje życie kobietami szczególna więź, dzięki której uczą się rozumieć i akceptować siebie, a co najważniejsze, zauważyć światełko szczęścia w ciemnym tunelu swojego życia.

Książka napawa trudnym optymizmem doświadczonych życiowo kobiet, które dzięki swoistej formie e-mailowej terapii potrafią żyć mimo niepewności jutra i trudnych, przesiąkniętych alkoholem relacji małżeńskich.

Zapraszamy do rozmowy z autorką.

d3p2mve
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p2mve