Trwa ładowanie...
d1bszn1

Ilustracje Karoliny Pawelczyk w światowej kampanii nowego zapachu Marc Jacobs Daisy

Karolina Pawelczyk została doceniona przez zespół kreatywny Marc Jacobs Fragrances, który zaprosił artystkę do współpracy przy światowej kampanii nowego zapachu Daisy Daze w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina Pawelczyk zilustrowała zapach Marca Jacobsa
Karolina Pawelczyk zilustrowała zapach Marca Jacobsa (fot. Sylwia Mucha)
d1bszn1

Marki odnajdują we współpracy z ilustratorami nowe spojrzenie na produkty oraz wizerunek, dlatego zespół kreatywny Marc Jacobs Fragrances dał polskiej ilustratorce dużą swobodę artystyczną. Wskazówki, które zespół kreatywny przekazał rysowniczce dotyczyły wyłącznie kolorów oraz wykorzystania w projektach stylizacji z nowej kolekcji Marc Jacobs Resort 2020.

   Materiały prasowe

Pierwsza z trzech ilustracji stworzonych na potrzeby kampanii zapachu pojawiła się wczoraj na oficjalnym kanale Marc Jacobs Fragrances. Kolejne dwa rysunki już wkrótce także zostaną opublikowane na instagramie oraz facebooku marki.

Instagram
Facebook

Marc Jacobs stale przemyca w swoich kampaniach elementy sztuki współczesnej. To już druga odsłona współpracy z polską ilustratorką – wiosną 2019 roku Karolina Pawelczyk stworzyła serię pięciu ilustracji z okazji promocji zapachu Daisy Sunshine.

d1bszn1

Podziel się opinią

Share

d1bszn1

d1bszn1