Trwa ładowanie...

II SZCZECIŃSKIE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

W dniach 29 i 30 czerwca portal SzczecinCzyta.pl i blog Szczecin dla Dzieci wraz z Teatrem Lalek Pleciuga zapraszają na II Szczecińskie Spotkania z Książką dla Dzieci i Młodzieży. Imprezie będą towarzyszyły spotkania z autorami i warsztaty dla dzieci.

II SZCZECIŃSKIE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ DLA DZIECI I MŁODZIEŻYŹródło: "__wlasne
d2m5aw5
d2m5aw5

W dniach* 29 i 30 czerwca* portal SzczecinCzyta.pl i blog Szczecin dla Dzieci wraz z Teatrem Lalek Pleciuga zapraszają na II Szczecińskie Spotkania z Książką dla Dzieci i Młodzieży. Imprezie będą towarzyszyły spotkania z autorami i warsztaty dla dzieci.

Ogólnym założeniem tego wydarzenia jest prezentacja szczecinianom ciekawych pozycji w literaturze dla dzieci i młodzieży, oraz umożliwienie im zakupu książek w cenach targowych.
Jeśli pogoda dopisze II Szczecińskie Spotkania z Książką dla Dzieci i Młodzieży odbędą się tak jak w poprzednim roku na świeżym powietrzu, na terenie Teatru Lalek Pleciuga. W przypadku niesprzyjającej aury stoiska będą usytuowane w holu Teatru.

Podczas kiermaszu będzie można kupić książki takich między innymi wydawnictw:* BIS, BONA, Eneduerabe, Literatura, Akapit Press, Zakamarki, Tako,oraz Walkowska Wydawnictwo*.

ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA WAKACJE!!!

d2m5aw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m5aw5