Trwa ładowanie...

I ty możesz zostać Anią z Zielonego Wzgórza

I ty możesz zostać Anią z Zielonego WzgórzaŹródło: Inne
d49jf14
d49jf14

Zostań Anią z Zielonego Wzgórza!

Wydawnictwo Literackie, jako jedyny wydawca książek Lucy Maud Mongomery w Polsce, w tym oczywiście uwielbianej przez kolejne pokolenia czytelniczek Ani z Zielonego Wzgórza , zaprasza Państwa do wspólnej zabawy...

... której celem jest znalezienie współczesnej Ani Shilrey!

Poszukiwana jest dziewczynka w wieku 10-13 lat, podobna do książkowej bohaterki fizycznie, a przede wszystkim duchowo i - rzecz jasna - znającej przygody Ani z Zielonego Wzgórza.

Zgłaszać mogą się dziewczynki z całej Polski. W pierwszym etapie muszą wysłać trzy zdjęcia (portret kandydatki na Anię, kandydatka w stroju codziennym, kandydatka jako bohaterka książki Lucy Maud Mongomery ), kupon zgłoszeniowy oraz zaświadczenia od rodziców lub opiekunów i odpowiedzi na trzy pytania:

  1. Na jaki kolor Ania zafarbowała sobie włosy?
  2. Kto w szkole nazwał Anie marchewką?
  3. Dlaczego jestem najlepszą kandydatką na Anię XXI wieku? (maksymalnie 10 zdań)

Zgłoszenia należy nadsyłać do 3 kwietnia na adres Wydawnictwa Literackiego (ul. Długa 1, 31-147 Kraków), z dopiskiem „Ania XXI wieku”.

W kolejnym etapie 20 kandydatek! A tam dopiero będzie się działo! Kandydatki będą musiały sprostać kilku niełatwym zadaniom. Ich występy oceniać będzie jury złożone z osób sławnych i fachowych. W nagrodę każda z dziewczynek otrzyma komplet książek o Ani Shirley oraz komplet kosmetyków. „Ania XXI wieku” trafi na okładkę czerwcowego magazynu Victor Junior, a także wraz z opiekunem w wybranym terminie odwiedzi Paryż i okoliczne parki rozrywki!

Wielki ogólnopolski konkurs odbędzie w Warszawie 6 maja.

Wszystkie informacje, jak również kupon zgłoszeniowy, zaświadczenie dla rodziców i regulamin konkursu można znaleźć na stronie Wydawnictwa Literackiego .

d49jf14
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49jf14