ycipk-3x5akd

"Harry Potter": Pottermore przestaje istnieć. Po 7 latach czas na zmianę

Po siedmiu owocnych latach czas na zmiany. Na Pottermore, czyli oficjalną stronę marki "Harry Potter", rzucono zaklęcie powiększające. Od teraz fani twórczości J.K. Rowling będą odwiedzać o wiele większą i bogatszą przestrzeń w sieci, której przy okazji zmieniono nazwę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Harry Potter": Pottermore przestaje istnieć
"Harry Potter": Pottermore przestaje istnieć (Materiały prasowe)
ycipk-3x5akd

"Engorgio Pottermore... Przenosimy się do WizardingWorld.com – naszego nowego, większego domu dla wszystkich, którzy kochają magię" – napisano na stronie Pottermore.com. Fani twórczości J.K. Rowling z pewnością pamiętają, że "Engorgio" to zaklęcie powiększające dany przedmiot. Nie należy się więc obawiać radykalnych zmian w tym, czym od siedmiu lat zajmowano się na Pottermore.com.

Obejrzyj zwiastun filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć"

ycipk-3x5akd

Na Wizarding World nadal będą się więc pojawiać wiadomości dotyczące filmów i książek, analizy, quizy i ciekawostki. Jeżeli będziecie szukać informacji na temat serii "Harry Potter", to na pewno znajdziecie je na portalu Wizarding World.

Zobacz także: Gwiazdy filmów "Harry Potter" znowu razem. Tak dziś wygląda

Twórcy serwisu porównali zmianę Pottermore na Wizarding World do Nory rodziny Wesleyów. "Dodaliśmy magicznie kilka nowych pięter do naszego domu, rzuciliśmy kilka uroków rozszerzających, przenosząc całą zawartość Pottermore.com, którą znacie i kochacie. A zarazem dorzucając nowe ulepszenia i niespodzianki" – czytamy na Pottermore.com, które wkrótce będzie przekierowywać do nowego portalu.

Polub WP Książki
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3x5akd

ycipk-3x5akd
ycipk-3x5akd