Trwa ładowanie...
d4igw5s

Grzegorz Kasdepke przeczyta swoją najnowsza książkę na żywo. I może stanie na głowie

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszelkie spotkania autorskie zostały odwołane. Ale stowarzyszenie Unia Literacka organizuje spotkania online, podczas których autorzy czytają fragmenty swoich najnowszych książek. Przed nami spotkanie z Grzegorzem Kasdepke. Oglądajcie transmisję w Wirtualnej Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Kasdepke utknął w Australii w czasie pandemii
Grzegorz Kasdepke utknął w Australii w czasie pandemii (Forum)
d4igw5s

W ramach solidarności z autorami w potrzebie stowarzyszenie Unia Literacka zorganizowało zbiórkę pieniężną (dostępną pod tym linkiem). Pisarze zachęcają do udziału w kweście podczas transmisji odczytu swoich książek. Zorganizowany przez Unię "UL z książkami" ma charakter cykliczny. W projekt zaangażowali się m.in. Zygmunt Miłoszewski, Michał Rusinek, Jacek Dehnel.

Tym razem podczas wirtualnego spotkania będziemy mogli posłuchać Grzegorza Kasdepke, który przebywa aktualnie w Australii: - Będę czytał z samego środka australijskiej nocy, bo w Australii utknąłem na czas koronawirusowego szaleństwa. A że w Australii podobno wszystko stoi na głowie, to być może o tej 3 w nocy ja też stanę dla was na głowie – zachęca pisarz.

Grzegorz Kasdepke to jeden z najbardziej poczytnych współczesnych polskich pisarzy dla dzieci. Jest autorem takich książek, jak "Kacperiada" czy "Horror, czyli skąd się biorą dzieci".

"Przeczytam opowiadania, do których napisania zainspirowały mnie właśnie pszczoły - miejskie pszczoły mieszkające na dachu Teatru Wielkiego-Opery Narodowej w Warszawie. Jedna z nich stała się bohaterką dopiero co wydanej książki 'Nutka. Najbardziej muzykalna pszczoła świata'. Tak więc UL Z KSIĄŻKAMI wreszcie będzie miał naprawdę coś wspólnego z ulem…

Zapraszam młodszych i starszych, melomanów, jak i tych, którzy muzyki nie znoszą - obiecując jednocześnie, że nie będzie nazbyt słodko, za to na pewno śmiesznie" - napisał Kasdepke.

d4igw5s

Podziel się opinią

Share

d4igw5s

d4igw5s