Trwa ładowanie...
ycipk-gi2hc6

Gimnazjaliści i możliwa katastrofa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gimnazjaliści i możliwa katastrofa
(Inne)
ycipk-gi2hc6

Do księgarń trafiła sensacyjna opowieść dla młodzieży – druga część serii powieściowej, Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa .

Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa to pełna doskonałego humoru i trzymająca w napięciu sensacyjna powieść dla młodych czytelników. Bohaterowie, uczniowie pierwszej klasy warszawskiego gimnazjum, wpadają w wir niezwykłych zdarzeń. Spotykają wielką, mięsożerną roślinę, niechcący uruchamiają tajemniczą maszynę, od lat ukrytą głęboko pod ziemią, próbują zapobiec katastrofie lotniczej i odbywają podróż latającym żaglowcem. To tylko kilka z niesamowitych przygód, w jakich uczestniczą. Jednocześnie, by móc wrócić do domu, muszą rozwiązać pewną niezwykle skomplikowaną zagadkę. Nie jest to łatwe, bowiem są ścigani przez tajemnicze zjawy...

W wyjściu cało z kolejnych opresji pomagają im wynalazki Felixa, niezwykła intuicja Niki oraz talent matematyczny Neta. Towarzyszy im Manfred, zaprzyjaźniony program sztucznej inteligencji. Książka jest napisana młodym językiem, a akcja osadzona w polskich realiach.

ycipk-gi2hc6

Medialnym patronem książki jest Wirtualna Polska.

Zobacz galerię ilustracji powieści Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-gi2hc6

ycipk-gi2hc6
ycipk-gi2hc6