Trwa ładowanie...

FROMBORK: Spotkanie z Krzysztofem Beśką

3 sierpnia o godz. 15 w restauracji Don Roberto (ul. Stara 1, ogródek letni pod wiatą) odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką, zorganizowane z okazji premiery powieści Ornat z krwi. Warto przyjechać na ten weekend do Castrum Dominae Nostrae, bo akurat na ten czas przypadają tegoroczne Dni Fromborka (2-4 sierpnia)

FROMBORK: Spotkanie z Krzysztofem BeśkąŹródło: "__wlasne
dr86jsv

3 sierpnia o godz. 15 w restauracji Don Roberto (ul. Stara 1, ogródek letni pod wiatą) odbędzie się spotkanie autorskie z Krzysztofem Beśką , zorganizowane z okazji premiery powieści Ornat z krwi. Warto przyjechać na ten weekend do Castrum Dominae Nostrae, bo akurat na ten czas przypadają tegoroczne Dni Fromborka (2-4 sierpnia).

** Przez wieki kościoły Malborka, Kwidzyna, Gdańska i Fromborka skrywały wielką tajemnicę. Przywędrowała ona na te tereny wraz ze św. Wojciechem, by przez stulecia znajdować się pod ochroną największych myślicieli, w tym braci Mikołaja i Andrzeja Koperników. Aby ją chronić przed żądnymi władzy osobami, zginęło wiele osób. I ginie do dziś…

Archeolożka Ewa Rimmel oraz dziennikarz Tomasz Horn nagle znajdują się w centrum wyjątkowo niebezpiecznych wydarzeń. Ktoś, wyraźnie czegoś szukając w kościołach, brutalnie i bez skrupułów zabija księży, a także wkracza na tereny prowadzonych wykopalisk. Ewa i Tomasz, chroniąc życie swoje i przyjaciół, zaczynają śledztwo, którego finał okaże się totalnym zaskoczeniem dla wszystkich.

dr86jsv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr86jsv