Trwa ładowanie...

Festiwal książki dla dzieci w Poznaniu

Festiwal książki dla dzieci w PoznaniuŹródło: Inne
d3ll8cw

W dniach 16 i 17 lutego 2007 r. odbędą się w Poznaniu VI Spotkania Targowe Książka dla Dzieci i Młodzieży.

Organizatorem imprezy jest Polskie Towarzystwo Wydawców Książek przy współudziale Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz Centrum Kultury „Zamek”.

Celem Targów jest prezentacja i konfrontacja działalności i produkcji wydawców polskich w zakresie książki dla dziecka i młodego czytelnika, a także promowanie książki wartościowej, o wysokich walorach merytorycznych, literackich i artystycznych. Podczas spotkań przyznana zostanie statuetka Pegazika, nagroda dla twórców i popularyzatorów literatury dziecięcej i młodzieżowej.Szczególną uwagę organizatorzy Targów poświęcili młodym twórcom, wyróżniając najlepsze debiuty.

W ramach Poznańskich Spotkań Targowych odbędą się dyskusje, konferencje i spotkania poświęcone tematyce interesującej wydawców, dystrybutorów i użytkowników książki dla dzieci i młodzieży. Dotyczyć będą promocji i zwiększaniu popularności zarówno beletrystyki, jak i szeroko pojętej literatury edukacyjnej. Targom będą też towarzyszyły wystawy ilustracji, warsztaty i promocyjne spotkania autorskie.

d3ll8cw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ll8cw