Trwa ładowanie...
dzień
23 kwietnia 2010, 13:34

Dziś mamy Dzień Dobrej Wiadomości

Dziś mamy Dzień Dobrej WiadomościŹródło: Inne
d34mowr
d34mowr

8 września po raz szósty obchodzony będzie w Polsce Dzień Dobrej Wiadomości.

Dzień Dobrej Wiadomości wymyśliła w 2001 r. dziennikarka Małgorzata Bocheńska. Powołała także Fundację Dnia Dobrej Wiadomości, której celem jest propagowanie optymistycznych informacji w polskich mediach i ograniczanie liczby przekazywanych przez media złych wiadomości.

Tegoroczny DDW odbędzie się pod hasłem „Port dobrych wiadomości”. Z tej okazji 8 września w warszawskich Ogrodach Frascati przeprowadzona zostanie kampania służąca kształtowaniu przekazów medialnych bez przemocy i agresji. W jej ramach odbędą się happeningi m.in. Pralka Frania, czyli pranie prasy w poszukiwaniu Dobrej Wiadomości, występ kabaretu Marcina Wolskiego i Marka Majewskiego oraz nadanie tytułu Posłańca Dobrej Wiadomości Roku 2006.

Do tej pory do tytułu Posłańca Dobrej Wiadomości Roku 2006 zgłoszono m.in. profesorów: Normana Davisa , Aleksandra Wolszczana, Władysława Bartoszewskiego , a także podróżnika Marka Kamińskiego, Duet Anita Lipnicka i John Porter oraz Pocztę Polską.

d34mowr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34mowr

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj