Trwa ładowanie...

"Dzień wszystkiego" – uwierz w przyjaźń. Nowa książka Ewy Nowak

Ewa Nowak, autorka wielu doskonałych powieści, tym razem pisze nie tylko o nastolatkach. W książce "Dzień Wszystkiego" wydanej przez Egmont każe nam się zastanowić nad naszym podejściem do zwierząt.

"Dzień wszystkiego" – uwierz w przyjaźń. Nowa książka Ewy NowakŹródło: Materiały prasowe
d4msu7k

Pokazuje, że ich życie nie tak bardzo różni się od naszego. Dzięki zwierzakom możemy się też wiele dowiedzieć o sobie. Tylko czy się odważymy? Dzień Wszystkiego to doskonała powieść dla nastolatków.

O życiu młodych ludzi napisano już wiele książek. A o życiu młodych małpek kapucynek – pewnie nie za wiele. A jeśli życie młodej dziewczyny i młodej małpki w niesamowity sposób się splecie? Wbrew pozorom droga z dżungli do Polski nie jest tak daleka. Zwłaszcza gdy – tak jak kapucynka Lucjan – pokonujesz ją w cyrkowej klatce.

Czternastoletnia Majka unika wszystkiego, co niebezpieczne. Ale to ona przypadkowo zostaje pogryziona przez pracującą w cyrku małpkę. Dziewczyna utraciła przez to pełną sprawność dłoni. Powrót do szkoły też nie jest bajką.

d4msu7k

Zderza się z typowymi dla nastolatków kpiną, pomówieniami. A nawet jej książę z bajki, Filip, okazuje się niewdzięczną ropuchą! Co za dzień! Dzień, kiedy Majka ma już wszystkiego po kokardę! Z otchłani rozpaczy wyciąga Majkę inna nastolatka. Zadaje niewygodne pytania. Bardziej niż stanem zdrowia Majki martwi się losem niewdzięcznej małpy. Czy taka znajomość ma szansę? Czy może się przerodzić w przyjaźń? Przeczytajcie!

Jeśli:
• wierzysz w przyjaźń, co przenosi góry
• obchodzi cię los zwierząt
• uwielbiasz się śmiać
• uważasz, że nigdy nie jest za późno by się zmienić.
Ta książka jest dla Ciebie!

d4msu7k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4msu7k