Trwa ładowanie...
d3hkekl

Do sklepów rzucili grę ''Pan tu nie stał! Demoludy''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do sklepów rzucili grę ''Pan tu nie stał! Demoludy''
( )
d3hkekl

Stałeś w kolejkach po towary w grze „Pan tu nie stał?”. Teraz czas na wyjazd za granicę! Sprawdź najnowszy hit serii „Pan tu nie stał – Demoludy”. Gracze jadą na wakacje maluchem, dużym fiatem i innymi cudami motoryzacji. Biorą ze sobą kremy, butle gazowe, wódkę i starają się wymienić je na deficytowe towary. Aby tego dokonać, będą odwiedzać różne państwa, takie jak ZSRR, Turcja czy Czechosłowacja. Zdobądź rosyjski telewizor, tureckie futro, węgierskie wino i wiele innych kultowych towarów! **

Pakuj walizki do malucha i ruszaj na wakacje!

Gracze przenoszą się do czasów PRL. Na półkach brakuje wielu towarów, które są dostępne u socjalistycznych sąsiadów. Wystarczy trochę sprytu i gotowości do podjęcia ryzyka, by sprowadzić je do Polski. Aby tego dokonać, gracze będą podróżować do różnych państw i brać udział w zaciętych licytacjach. Muszą przy tym uważać na celników, milicjantów oraz uniknąć awarii samochodu.

d3hkekl

- Kontynuacja bestsellerowej gry „Pan tu nie stał!”

- Gracze mają do dyspozycji 10 kultowych samochodów!

- W pudełku znajduje się dodatek do gry „Pan tu nie stał!”

„Pan tu nie stał! DEMOLUDY” to klimatyczna gra, która przenosi graczy do czasów PRL i dostarcza wyśmienitej rozrywki. Jednak gra nie odnosi się do konkretnego roku czy nawet dekady, tylko do szerszego przedziału czasowego (lata 50.–80.), a wartości punktowe towarów nie odzwierciedlają dokładnie cen (które zmieniały się na przestrzeni lat).

d3hkekl

„Dla nas to nie tak dawno, jednak dla pokolenia nastolatków to lata świetlne. Każdy z nas ma własne doświadczenia związane z tamtym okresem. Warto podzielić się tym z najbliższymi. Być może przy planszy łatwiej będzie się nam porozumieć i porozmawiać o tym, co powinno łączyć pokolenia – o historii.” prof. Jerzy Kochanowski

„Pan tu nie stał! DEMOLUDY” to produkt deficytowy, nie wprowadzono jednak na niego reglamentacji ani cła i każdy kto ukończył 10 lat może go dostać bez konieczności zakupu obcych walut u cinkciarza.

PAN TU NIE STAŁ! DEMOLUDY

Gra planszowa dla 3-5 graczy

Wiek: 10-110 lat

Autor: Reiner Knizia

Ilustracje: Marek Szyszko

Cena: 59 zł

Więcej informacji o grach planszowych: www.KrainaPlanszówek.pl

d3hkekl

Podziel się opinią

Share
d3hkekl
d3hkekl