Trwa ładowanie...
richard
23-04-2010 13:46

Diane Lane i Richard Gere w ekranizacji prozy Sparksa

Share
Diane Lane i Richard Gere w ekranizacji prozy SparksaŹródło: Inne
d3z7u75

*George C. Wolfe pracuje nad filmem „Nights in Rodanthe”, opartego na powieści Nicolasa Sparksa Noce w Rodanthe . * W filmie Diane Lane wciela się w rolę Adrienne Willis, która chcąc zerwać z pełnym chaosu życiem, znajduje schronienie w nadmorskim miasteczku Rodanthe na jednej z wysp u wybrzeża Karoliny Północnej, gdzie ma zająć się przez weekend gospodą znajomej.

Ma nadzieję, że znajdzie tu spokój, którego tak bardzo jej potrzeba, by przemyśleć konflikty rozgrywające się w jej otoczeniu – z niewiernym mężem, który prosi ją o powrót do domu, i z córką, która podważa każdą jej decyzję. Niedługo po przybyciu Adrienne do Rodanthe, gdy w wiadomościach pojawiają się prognozy potężnego sztormu, w gospodzie pojawia się gość – dr Paul Flanner (Richard Gere).

Flanner – jedyny gość w gospodzie – wybrał się tu nie po to, by spędzić weekend, lecz by zmierzyć się z własnym kryzysem tożsamości.

W miarę zbliżania się sztormu oboje szukają w sobie ukojenia i w jeden magiczny weekend nawiązują romans, który pozostanie na zawsze w ich pamięci.

Autorami scenariusza są Ann Peacock i John Romano.

Premiera filmu odbędzie się w październiku 2008 roku.

d3z7u75
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z7u75