Trwa ładowanie...

Diane Kruger - Łowczyni w ekranizacji powieści S.Meyer

Diane Kruger, znana z ról w „Bękartach wojny” Quentina Tarantino czy „Troi” Wolfganga Petersena, już 5 kwietnia pojawi się na ekranach kin w roli Łowczyni w filmie INTRUZ, opartym na powieści S. Meyer, autorki „Sagi Zmierzch”.

Diane Kruger - Łowczyni w ekranizacji powieści S.MeyerŹródło: "__wlasne
db6ktge
db6ktge

* Diane Kruger , znana z ról w „Bękartach wojnyQuentina Tarantino czy „Troi” Wolfganga Petersena, już 5 kwietnia pojawi się na ekranach kin w roli Łowczyni w filmie INTRUZ, opartym na powieści S. Meyer, autorki „Sagi Zmierzch”.*

„Intruz” opowiada osadzoną w futurystycznym świecie historię miłości, poświęcenia oraz nierównej walki o zagrożoną przyszłość gatunku ludzkiego. Planeta Ziemia została przejęta przez pokojowo usposobione obce formy życia zwane Duszami. Większość przedstawicieli rasy ludzkiej stała się żywicielami dla Dusz, które odebrały im ich umysły, lecz ciała pozostawiły w stanie nienaruszonym.

Melanie (Saoirse Ronan), jedna z niewielu pozostałych przy zdrowych zmysłach przedstawicielek ziemskiego ruchu oporu, zostaje schwytana przez Łowczynię ( Diane Kruger ), której rolą jest ochrona nowej rasy przed ostatnimi ludźmi. Po desperackiej walce, w ciele Melanie zostaje umieszczona Dusza nazywająca się Wagabunda.

Reżyseria: Andrew Niccol („Wyścig z czasem”, „Pan życia i śmierci”)

Obsada:

  • Saoirse Ronan („Niepokonani”, „Hanna”, „Nostalgia anioła”)
  • Diane Kruger („Troja”, „Bękarty wojny”, „Skarb narodów”)
  • William Hurt („Robin Hood”, „The Incredible Hulk”, „Historia przemocy”)

Gatunek: Sci-Fi/ Romans

Produkcja: USA 2013

Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Premiera: 5 kwietnia 2013

db6ktge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db6ktge