Trwa ładowanie...

Daniel Rycharski i Marianna Schreiber na wspólnym zdjęciu. "Stała się naszą sojuszniczką"

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Marianny Schreiber z Danielem Rycharskim. Żonę polityka PiS i artystę działającego na rzecz środowiska LGBT+ połączył wspólny projekt.

Marianna Schreiber zmieniła zdanie o LGBT. O swojej przemianie mówiła m.in. w rozmowie z Danielem Rycharskim Marianna Schreiber zmieniła zdanie o LGBT. O swojej przemianie mówiła m.in. w rozmowie z Danielem Rycharskim Źródło: AKPA, fot: AKPA
dlh6wc7
dlh6wc7

Marianna Schreiber telewizyjny debiut zaliczyła kilka miesięcy temu w programie "Top Model". Jednak wielu o żonie ministra PiS Łukasza Schreibera po raz pierwszy usłyszało cztery lata temu, za sprawą jej niechlubnego wpisu na Twitterze wymierzonego w osoby LGBT+. Jak jednak zapewnia, od czasu występu w programie TVN jej światopogląd i stosunek do mniejszości seksualnych uległ od tamtej pory diametralnej zmianie.

Marianna Scheiber wielokrotnie przepraszała za wpis sprzed lat, nazywając swoje zachowanie "chwilowym brakiem człowieczeństwa". Jak podkreśla, odpokutowała już za swoje winy i cieszy się, że wielu z dotychczasowych krytyków dało jej kolejną szansę.

Tych, którzy wciąż nie wierzą w przemianę Schreiber, być może przekona jej najnowszy projekt z Danielem Rycharskim, znanym artystą audiowizualnym, którego historię opowiada film "Wszystkie nasze strachy", zwycięzca tegorocznego FPFF w Gdyni.

ZOBACZ TEŻ: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Kilak dni temu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia modelki i artysty zapowiadające ich wspólny projekt. Rozmowa Schreiber i Rycharskiego pojawiła się na youtubowym profilu żony polityka PiS oraz jej blogu.

Rycharski opowiada w niej m.in. o swoim życiu i twórczości, ale i sytuacji środowiska LGBT+ w Polsce, a zwłaszcza homoseksualnej młodzieży. Schreiber podziękowała Rycharskiemu za spotkanie i zaufanie, nie kryjąc, że zależy jej także na dalszej współpracy m.in. w ramach fundacji Spektrum Marianny, którą modelka planuje powołać do życia na początku roku.

dlh6wc7

Ciepłe słowa pod adresem Marianny Schreiber zamieścił też w sieci Rycharski. Publikując zdjęcie z modelką na swoim Instagramie, napisał:

"Ciesze się, że mogłem porozmawiać z osobą, która była pełna uprzedzeń związanych ze społecznością LGBT+, ale przez rozmowy i inne doświadczenia była w stanie przyznać, że to bardzo krzywdząca postawa i stała się naszą sojuszniczką" - podsumował Rycharski.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dlh6wc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlh6wc7