Trwa ładowanie...
brown
23-04-2010 13:53

Dan Brown przoduje w secondhandach

Dan Brown przoduje w secondhandachŹródło: Inne
d3x1oc1

* Dan Brown może jest autorem najlepiej sprzedających się książek, jednak czytelnicy, którzy kupili jego powieści, wcale nie chcą ich mieć na swoich półkach.*

Brown sprzedał ponad 81 milionów egzemplarzy Kodu Leonarda da Vinci . Jednocześnie jest autorem książek najchętniej oddawanych na cele charytatywne – do księgarni secondhand.

Chociaż półki brytyjskiej księgarni typu secondhand Oxfam uginają się od oddanych książek Dana Browna , pisarz może pocieszyć się faktem, że jest tam również najczęściej kupowanym autorem. Jak widać są jeszcze czytelnicy, którzy nie poznali Roberta Langdona i jego przygód.

d3x1oc1

- Nie ulega wątpliwości, że znajdziemy w Oxfam mnóstwo książek Dana Browna . Jednak na naszej liście bestsellerów jest on bardzo wysoko. W jego wypadku zachodzi bardzo pożyteczny recycling: to nie jest tak, że ludzie mówią: „Znam już Kod Leonarda da Vinci i muszę się go pozbyć” – mówi David McCullough, dyrektor sprzedaży w Oxfam.

Oxfam to największa w Europie księgarnia typu secondhand i trzecią co do wielkości księgarnia w Wielkiej Brytanii.

Pozostali autorzy chętnie oddawani przez czytelników to John Grisham , Ian Rankin , Danielle Steel , Helen Fielding , Stephen King , J.K. Rowling , Catherine Cookson , Patricia Cornwell .

d3x1oc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x1oc1