Trwa ładowanie...
ebook
10-06-2010 12:10

Coraz więcej e-książek

Coraz więcej e-książekŹródło: Thinkstock
dlol5jo
dlol5jo

Wiodąca na rynku dystrybucji publikacji elektronicznych firma Nexto.pl podpisała umowy o współpracy z zaliczającymi się do czołówki polskich instytucji wydawniczych firmami Znak, Świat Książki oraz Publicat.

Zarówno Znak jak i Świat Książki oraz Grupa Publicat to marki rozpoznawalne na rodzimym rynku wydawniczym od wielu lat. Co roku wydają setki tytułów, wśród których znaleźć można publikacje najpopularniejszych w Polsce oraz na świecie autorów.

Współpraca umożliwi wydawnictwom sprzedaż ebooków oraz audiobooków nie tylko w serwisie Nexto.pl, ale również w tysiącach sklepów należących do sieci Nextranet oraz w otwartym niedawno sklepie internetowym operatora sieci komórkowej Plus - Plusoczytelnia.pl.

- Coraz więcej wydawnictw dostrzega potrzebę wejścia na rynek nowych mediów. Nasza firma zapewni im najszerszy dostęp do klientów, zróżnicowane kanały sprzedaży oraz najlepszą obsługę popartą największym na rynku doświadczeniem w zakresie dystrybucji publikacji elektronicznych - mówi Bartłomiej Roszkowski, prezes zarządu NetPress Digital, spółki prowadzącej serwis Nexto.pl.

Umowy obejmują nie tylko współpracę przy sprzedaży publikacji, ale również przy premierach nowości wydawniczych oraz organizacji akcji promocyjnych i konkursów dla czytelników.

dlol5jo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlol5jo