Trwa ładowanie...

Co robić, gdy randki się nie udają

Co robić, gdy randki się nie udająŹródło: Inne
d2zs16g
d2zs16g

Pisarz Sam Jordison uruchomił strony internetowe WhenDatesGoBad.co.uk (dosł.: kiedy randki się nie udają), przeznaczone dla tych, którym przejadła się ckliwość i banał towarzyszące walentynkom.

Na stronach tych można poczytać o randkach, które dla par okazały się wielkim rozczarowaniem, źródłem zażenowania, niepotrzebnego strachu albo nawet upokorzenia. Najciekawsze z nadesłanych opisów zostaną opublikowane w książce, której tytuł już jest znany: Bad Dates (Nieudane randki).

Już teraz na stronach można przeczytać np. o dziewczynie, która przypłaciła przepukliną randkę w restauracji, w której można jeść do woli w zamian za z góry uiszczoną opłatę.

Inna, najsmutniejsza historia, wydarzyła się parze z Manchesteru. Do taksówki, którą jechała, wcisnął się rzezimieszek, wymachując bronią-atrapą. Zamiast bawić się w klubie, para spędziła wieczór na bezcelowej jeździe po mieście.

Inne historie dotyczą dziecinnego zachowania mężczyzn szukających sposobów dodania sobie animuszu w towarzystwie zaproszonej dziewczyny.

Jordison nie ukrywa, że sam sobie nie radził na randkach i odczuł wielką ulgę, gdy osiadł w ustabilizowanym związku.
– Byłem zupełnie beznadziejny na randkach, zastanawiałem się nad swoimi niewybaczalnymi potknięciami, ale później uświadomiłem sobie, że wszyscy są w tej samej sytuacji – powiedział o swoich własnych doświadczeniach.

d2zs16g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zs16g