Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
06-03-2017 12:41

"Chemik": ruszyła niecodzienna promocja nowej książki Stephenie Meyer

11 kwietnia do sprzedaży trafi kolejny światowy bestseller autorki kultowej sagi „Zmierzch” i powieści „Intruz”. Wydawca, Edipresse Książki, zapowiada, że premierze towarzyszyć będzie wyjątkowa akcja marketingowa.

"Chemik": ruszyła niecodzienna promocja nowej książki Stephenie MeyerŹródło:
dp3c2jk
dp3c2jk

11 kwietnia do sprzedaży trafi kolejny światowy bestseller autorki kultowej sagi „Zmierzch” i powieści „Intruz” . Wydawca, Edipresse Książki, zapowiada, że premierze towarzyszyć będzie wyjątkowa akcja marketingowa.

„Chemik” przełamuje stylistykę fantasy, w jakiej dotychczas poruszała się pisarka, udowadniając, że równie dobrze czuje się w bliższych nam realiach. Fabuła osnuta jest na tak lubianej przez miłośników gatunku teorii spiskowej dziejów. Akcja trzyma oszałamiające tempo już od pierwszych stron, a mroczne umiejętności głównej bohaterki – byłej pracownicy tajnej agencji rządowej - intrygują, przywołując na myśl najlepsze kino sensacyjne.

Z początkiem marca wystartował dedykowany książce serwis internetowy Chemik.net, który koncentrować będzie aktywność marketingową i promocyjną wydawcy w obszarze Internetu ze szczególnym uwzględnieniem działań prosprzedażowych i aktywności w mediach społecznościowych. Celem serwisu będzie zaangażowanie internautów w działania zwiększające popularność „Chemika” w szerokiej grupie docelowej. W Sieci dostępny jest także trailer filmowy.

- Większości zaplanowanych przez nas działań zdradzać jeszcze nie chcemy. Im bliżej premiery, tym ich nagromadzenie stanie się większe. Mając jednak na uwadze specyfikę czytelników dotychczasowych wielbicieli twórczości Stephenie Meyer , postanowiliśmy naszą aktywność skierować do odbiorcy w każdym wieku – komentuje Iga Rembiszewska, dyrektor Edipresse Książki.

Z ramienia wydawnictwa za projekt odpowiada Katarzyna Domańska. Serwis powstał we współpracy z Microsite/BookSenso PR pod kierownictwem Jakuba Frołowa.

dp3c2jk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp3c2jk