Trwa ładowanie...
tomasz
23-04-2010 13:25

Cała prawda o Faktach według Tomasza Lisa

Cała prawda o Faktach według Tomasza LisaŹródło: Inne
d2s5wub
d2s5wub

16 września ukaże się najnowsza książka dziennikarza telewizyjnego, Tomasza Lisa. Będzie nosić tytuł Nie tylko FAKTY... - czytamy na uruchomionej 1 września oficjalnej stronie dziennikarza. Na tej samej stronie, codziennie pojawia się nowy fragment książki.

Tam też, 13 września opublikowana zostanie okładka najnowszej książki Lisa. Książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa Rosner&Wspólnicy.

Jak można wywnioskować po tytule, a także po zamieszczanych fragmentach, rzecz będzie o stacji telewizyjnej, z którą dziennikarz do niedawna współpracował. Współpraca ta zakończyła się po opublikowaniu sondażu, z którego wynikało, że Lis miałby ogromne szanse w walce o fotel prezydenta RP.

Podczas swego przymusowego urlopu Tomasz Lis zajmował się promocją wydanej na początku roku książki pt.: Co z tą Polską?. Spotkania z dziennikarzem cieszyły się ogromną popularnością.

Od 1 września Lis podjął współpracę z inną stacją telewizyjną, w której zajmować będzie fotel członka zarządu oraz dyrektora programowego stacji.

d2s5wub
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s5wub