Trwa ładowanie...

Biografia tuż przed 80.urodzinami Yoko Ono!

Dla Johna Lennona Yoko była muzą i inspiracją.  Dla wielu fanów – przyczyną rozpadu Beatlesów. Jak była naprawdę? Jaki miała wpływ na Johna i zespół? Poznaj tę niezwykłą postać przez pryzmat wspomnień przyjaciela, J.Lennona i jej samej!

Biografia tuż przed 80.urodzinami Yoko Ono!Źródło: "__wlasne
dimy5rb
dimy5rb
Dla Johna Lennona Yoko była muzą i inspiracją. Dla wielu fanów – przyczyną rozpadu Beatlesów. Jak była naprawdę? Jaki miała wpływ na Johna i zespół? Poznaj tę niezwykłą postać przez pryzmat wspomnień przyjaciela, J.Lennona i jej samej!
"Yoko i John. Dni, których nigdy nie zapomnę"* to długo wyczekiwana opowieść wieloletniego przyjaciela pary! Tuż przed *80. urodzinami Yoko Ono
Światowa premiera: 12 lutego 2013

Premiera w Polsce: 14 lutego 2013

  • 18 lutego* – 80. urodziny Yoko Ono*
  • Prywatny portret pary oczami jednego z najbliższych przyjaciół
  • W książce ostatni wywiad Johna Lennona udzielony 3 dni przed śmiercią
  • Wywiad z Yoko Ono przeprowadzony 14 marca 2012 r.
dimy5rb

Polecają:

Richard Gere:Jonathan Cott ma wyjątkowy talent: potrafi pokazać ludzkie oblicze rozmówcy, nie odzierając go przy tym z jego magii.

Piotr Metz:Jonathan Cott zdobył rzecz niezwykle trudną - zaufanie Johna Lennona i Yoko Ono. Ta książka podsumowuje ich ponad 40-letnią znajomość.

Anna Gacek, dziennikarka Programu III Polskiego Radia: Gdy się poznali, podarowała mu karteczkę ze słowem ‘Oddychaj’. Tak rozpoczęła się najpiękniejsza
w dziejach popkultury definicja słowa ‘Kochaj’.

dimy5rb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dimy5rb