Trwa ładowanie...

Barbara Hollender rozmawia z polskimi reżyserami. "Od Munka do Maślony" w sprzedaży od 7 grudnia

7 grudnia ma premierę trzeci tom spotkań Barbary Hollender z polskimi reżyserami światowego formatu. Niezwykli artyści, niezwykłe spotkania i opowieść o polskim kinie to wszystko znajdziecie w książce "Od Munka do Maślony".

Share
Barbara Hollender rozmawia z polskimi reżyserami. "Od Munka do Maślony" w sprzedaży od 7 grudniaŹródło: Materiały prasowe
dqkh1ff

Munk, Jakubowska, Chęciński, Żuławski, Stuhr, Kijowski, Wosiewicz, Wojtyszko, Szulkin, Krzystek, Kwieciński, Pasikowski, Jabłoński, Rosa, Kapeliński, Jakubik, Borcuch, Sadowska, Kazejak, Smoczyńska, Matuszyński, Zariczny, Kowalski, Domalewski, Maślona.

"Od Munka do Maślony" to historia kina z Polską w tle, ale przede wszystkim opowieść o ludziach, którzy tę Polskę próbują opowiedzieć widzom. Ich artystycznych wyborach, wolności i poczuciu spełnienia.

Serdecznie zapraszam do rozmowy na temat tej książki z Barbarą Hollender, bo jak napisał Sławomir Idziak:

- Przez całe moje profesjonalne życie, jeżeli chciałem dowiedzieć się o wartości filmu, na który się wybierałem czytałem recenzje Barbary Hollender. Jej opinie zawsze wyważone i przede wszystkim życzliwe twórcom nigdy mnie nie zawiodły. Jej wieloletnie wnikliwe obserwowanie polskiej sceny filmowej, całkowity brak tak częsty w jej środowisku stronniczości buduje pełen obraz wybitnych osobowości i przemian polskiego filmu. Polecam gorąco!

I to jest chyba najlepsza rekomendacja.

Zapraszamy do lektury!

dqkh1ff
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqkh1ff
dqkh1ff