Trwa ładowanie...

Bajki Omara

Share
Bajki OmaraŹródło: Inne
d1vm972

Ukazały się <a href="/ksiazka.html?eid=35509" rel="nofollow">Bajki dla porządnego człowieka</a> , zbiór opowiadań <a href="/autor.html?aid=1661" rel="nofollow">Omara Sangare</a> .

Niezwykły styl autora, swobodny wobec reguł stylistycznych i gramatyki, o specyficznym rytmie, idealnie dopasowanym do treści opowiadanych historii, tworzy świat pełen niespodzianek, ważnych spostrzeżeń i przewrotnego humoru. Ten świat jest jednak zaskakująco prawdziwy i po pierwszym wrażeniu ucieczki do bajkowej, odrealnionej rzeczywistości, zabawy pomysłem, językiem i stereotypem, odsłania przed czytelnikiem sytuacje znane z codziennego doświadczenia, ale pokazane z innej perspektywy, tajemnicze i pełne paradoksów.

* Omar Sangare ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Studiował pod okiem m.in. Tadeusza Łomnickiego i Andrzeja Wajdy.* Zaproszony przez British American Drama Academy współpracował z Jeremy Ironsem i Derkiem Jacobi w Balliol College w Oxfordzie. Od wielu lat z sukcesem realizuje swoje artystyczne zamierzenia. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród. Za swój autorski monodram, „Recenzent Naprawdę Teatralny”, otrzymał tytuł Najlepszego Aktora na Festiwalu Teatrów Niezależnych w Nowym Jorku. Ma na swoim koncie: dwa zbiory poezji Krajobraz duszy i Postscriptum, zbiory opowiadań Bajki dla starego konia i Bajki dla czarnej owcy .

Książka objęta jest medialnym patronatem Wirtualnej Polski.

d1vm972
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vm972
d1vm972